Bezpieczeństwo zakupów

 
Bezpieczeństwo zakupów w sklepie Fanpix.pl

Zakupy w sklepie FANPIX.PL są bezpieczne. Naszym priorytetem jest spokój i zadowolenie klientów; robimy wszystko, by zakupy spełniały oczekiwania naszych klientów.

2. Gwarancja zwrotu towaru w ciągu 14 dni

Towar zakupiony w sklepie internetowym Fanpix.pl możesz zwrócić w ciągu 14 dni składając stosowne oświadczenie na piśmie za wyjątkiem towarów noszących ślady użytkowania. Po jego odesłaniu gwarantujemy zwrot pieniędzy wydanych na jego zakup.
Tu znajdziesz więcej informacji

Formularz oświadczenia odstąpienia od umowy
 
3. Zakup zabezpieczony certyfikatem SSL

 
Cały proces zakupowy jest bezpieczny bo przebiega w oparciu ważny o certyfikat SSL. Bezpieczne połączenie https:// chroni dane osobowe i zawartość koszyka Klienta. Twoje dane jak imię, nazwisko, adres, nr karty kredytowej są chronione przed wykorzystaniem dzięki bezpiecznemu protokołowi.
 
 
 
 
 
4. Bezpieczny system płatności
Zwykłe przelewy księgowane są w ciągu 1 dnia roboczego od chwili wpłynięcia przelewu na nasze konto bankowe.
Jeżeli zależy Państwu na jak najszybszym dostarczeniu zamówienia, zalecamy korzystanie z operatora szybkich płatności online PayU, a nie z opcji zwykłego przelewu.

Płatność za pobraniem
Opcja pobraniowa daje Państwu możliwość dokonania zapłaty za zamówienie w momencie jego doręczenia przez kuriera.

Gotówka
Płatność gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w siedzibie naszego sklepu.

5. Wiarygodna polityka prywatności
Jesteśmy świadomi, jak ważne dla naszych Klientów jest poszanowanie ich prywatności. Sprawdź jak dbamy o Twoją prywatność: polityka prywatności

6. Dobrze zabezpieczone paczki
Wysyłane przez nas paczki są dobrze zapakowane. Zależy nam na tym, aby paczka dotarła do Klienta nie tylko w nienaruszonym stanie, ale także w jak najkrótszym czasie.