Misja i wartości


Misja i wartości


Biznes ma zarabiać, ale wierzymy, że może to robić uczciwie, rzetelnie i z ludzką twarzą. Sprzedajemy produkty starając się rozumieć klienta, doradzić mu i przedstawić mu uczciwie ich cechy.

Czy warto nam zaufać?

Nie znamy się na wszystkim. Tam gdzie potrafimy, doradzimy, jeśli chodzi o wybór produktu.
Staramy się umieć przyznać do błędów. Jeśli coś wyjdzie nie tak, staramy się porozmawiać z klientem.

Dlaczego My?

Autentyzm

Jesteśmy pewnym podmiotem z realną siedzibą. Można do nas przyjść, zadzwonić czy napisać e-maila. Pracownik, który Cię obsługuje jest człowiekiem: ma imię i nazwisko, twarz, swoje nadzieje, radości i problemy.
Ponadto:

= Staramy się szybko wysyłać zamówienia.
= Staramy się szybko odpisywać na wiadomości od klientów.
= Mamy na sercu podejście ekologiczne i próbujemy je stosować w pakowaniu paczek.


Co jeszcze warto wiedzieć?

= Zamówienia wysyłamy z naszego własnego magazynu lub zlecamy do wysyłki przez dostawców realizujących je bezpośrednio z ich własnych magazynów. W tym drugim przypadku nadawcą paczki jest inna firma (powiadamiamy kupującego w wiadomości e-mail kto to jest). Fakturę VAT wysyłamy kupującemu my pocztą elektroniczną w pliku .pdf.

= Zamówienia obecnie można składać z dostawą kurierską "do drzwi", czyli pod adres klienta. Istnieje możliwość wysyłki do punktów odbioru (paczkomaty InPost czy inne) mając pod uwagę ograniczone gabaryty. Obecnie taka opcja nie jest włączona do wyboru przy składaniu zamówienia online. W przypadku chęci i potrzeby wysyłki do punktu odbioru polecamy wcześniejszy kontakt z nami.

= Dostawa zamówienia kurierem o wartości koszyka od 200 zł obecnie jest darmowa.

 

od 200 zł


Darmowa dostawa kurierem


= Wystawiamy faktury VAT. Z reguły wysyłamy je pocztą elektroniczną w dokumencie w formacie .pdf

= Można się z nami porozumieć. W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość płatności odroczonej (na termin płatności czyli tzw. przelew). Ma to zastosowanie zwłaszcza jeśli chodzi o stałych kontrahentów, podmiotów finansowanych z budżetu państwa, takich jak szkoły, urzędy i gminy, a także niekiedy w innych przypadkach jak np. spółki akcyjne. W celu zawnioskowania o płatność odroczoną prosimy o wcześniejszy kontakt.

= Co oferujemy - zapraszamy na zakładkę --> https://fanpix.pl/webpage/co-oferujemy.html

= Opinie o nas - zapraszamy na zakładkę --> https://fanpix.pl/webpage/opinie.html