Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kontakt

    

    Ewa Czekaj

               Ewa Czekaj
               koordynator
         sklepu internetowego

    e-mail: sklep@fanpix.pl

    tel. 13 306 10 10
    GG: 55753992
    czynne w godzinach:
    pon - pt 8:00 - 17:00
    sob 9:00 - 13:00

Kategorie

Blog sklepu Fanpix.pl
Fanpix rzetelnym sklepem
SSL
 Tax free zwrot VAT dla podróżnych

O firmie

Właściciel:

Jastrząb Dariusz Krośnieńskie Centrum Informatyczne KROSOFT
ul.Wierzbowa 2
38-400 Krosno
NIP: 684 166 20 27
REGON: 370461958

Świat idzie do przodu a my z nim…


Rzeczywistość nowych technologii jest niezwykle ciekawa i wielobarwna. Nowe rozwiązania stają się dziś udziałem każdego. Nie jesteśmy świadomi tego, w jakim stopniu innowacyjne produkty zmieniły nasze funkcjonowanie. Z jednej strony mamy swoje przyzwyczajenia, lubimy tradycję… A z drugiej?
Nie sposób się obejść bez pomocy różnych urządzeń. Technologie od zawsze były wyzwaniem dla człowieka a pragnienie by zmieniać, udoskonalać i czynić życie łatwiejszym jest głęboko zapisane w naszych genach.
Każdy nowy dzień przynosi coraz to nowe rozwiązania, zdobycze jeszcze bardziej przemyślane, funkcjonalne, inteligentne. Gdy lepiej się zastanowimy dojdziemy do wniosku że to naturalna kolej rzeczy. Nowe technologie nieustannie będą kwestionować nasze utarte formy i przyzwyczajenia. To dla nas fascynujące.


Los sprawił że w 1998 roku mógł powstać Krosoft. Nasze miejsce spotkania. Centrum Informatyczne gdzie każdy mógł bez lęku zbliżyć się do świata nowych technologii. Podjęliśmy wyzwanie i zaspokoiliśmy nasze odwieczne pragnienie zaistnienia w biznesie. W dobie intensywnego rozwoju informatyki i elektroniki użytkowej przełomu wieków wszystko szybko się zmieniało. Przecieraliśmy szlaki w informatyzacji a potem powstał projekt który przyniósł nam najwięcej satysfakcji - było to dostarczanie szybkiego Internetu.


Dziś możemy powiedzieć że od 16 lat przykładamy cegiełkę do sukcesu wielu firm i lokalnych przedsiębiorstw służąc swoją wiedzą osobom prywatnym i instytucjom. Rozwiązujemy problemy klientów sektora publicznego świadcząc usługi i dostarczając produkty do placówek oświatowych, urzędów, szpitali…
Staramy się konsekwentnie służyć swoją wiedzą i zdobywać nowe doświadczenia. Tego czego się nauczyliśmy nie da się opisać w liczbach czy zilustrować na wykresach. Przede wszystkim wciąż utwierdzamy się w pełnym szacunku podejściu do klienta  oraz w kluczowym znaczeniu zrozumienia jego potrzeb.
Wielu z naszych odbiorców doceniło naszą fachowość i nieustannie daje temu wyraz. Zbieramy owoce naszej pracy w postaci wyróżnień i pochwał.
W sumie udało nam się zdobyć zaufanie kilku tysięcy ludzi. Pewności w działaniu dodaje nam świadomość że dajemy naszym klientom prawdziwą wartość. Widok radosnej twarzy zadowolonego klienta jest czymś co wynagradza wysiłek i motywuje do dalszej pracy.
Z powodzeniem tworzymy zgrany zespół oddany zasadzie rzetelności.
Jesteśmy ekipą pasjonatów, miłośników wolności. Nasza grupa to organizm wielobarwny i pełen energii.
Czuliśmy niedosyt. Podjęliśmy postanowienie że w naszych inicjatywach pójdziemy dalej. Że będziemy ciężko pracować i rozwijać nasze pasje.
Z perspektywy czasu dochodzimy do wniosku że nasza niespożyta energia musiała doprowadzić nas do czegoś nowego ;-)
Poznaliśmy świat projektorów i kamer… i w ten sposób powstał Fanpix.
Fanpix to fantazja, otwartość, radość na twarzy... Owoc energii prawdziwych Fanów. Marka
Fanatyków nowoczesnych technologii.


Mamy okazję wyrazić naszą Fantazję i podzielić się radością jaką kryje świat nowych urządzeń. Pragniemy dostarczyć Ci Fantastyczne produkty które są: 
  • nowoczesne
  • użyteczne
  • markowe
  • mobilne

 i przynoszą radość.Poznaj z nami wyjątkowe multimedia a zobaczysz świat uśmiechniętych ludzi.

Z Fantazją tworzymy lepsze jutro


Zespół Fanpix