Mysz Lioncast LM50 E-sport

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 15413
  • Producent: Lioncast
  • Kod producenta: 4250541920589
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: 2 dni
  • szt.
  • Cena netto: 126,01 zł / szt. 154,99 zł / szt.

Mysz Lioncast LM50 E-sport

Mysz Lioncast LM50 E-sport

 

Mysz Lioncast LM50 - bo kochasz grać…

To właśnie z myślą o osobach takich jak Ty powstała ta zaawansowana technologicznie mysz. Mysz, która sprawia, że każda gra staje się jeszcze bardziej przyjemna i wciągająca. Mysz dla graczy, która dopasuje się do Ciebie, a nie Ty do niej. I w końcu - mysz, która zapewnia niesamowitą precyzję.

 

Idealne dopasowanie

Producent postawił na jakość. Nie tylko zapewnił myszy ergonomiczny kształt, ale też wyposażył ją w sensor optyczny PMW3360, celny niczym oko wytrawnego łucznika i precyzyjnie oddający ruchy Twojej dłoni - zarówno te wolniejsze, jak i te najbardziej dynamiczne. W myszy znalazły się też dwa przyciski dla kciuka oraz przełącznik DPI - ich bezwzrokowa obsługa, tak istotna przy wymagających koncentracji grach, jest teraz na wyciągnięcie Twojej ręki. Dosłownie i w przenośni…

 

Bądź najlepszy!

Zwiększ swoje osiągi w ulubionych grach, stawiając na Lioncast LM50. Precyzja i komfort gry mają ogromne znaczenie, zwłaszcza jeśli spędzasz w ten sposób wiele godzin. A wiemy, że tak właśnie jest. Dlatego nie trać czasu i nerwów - postaw na sprzęt, który zapewni Ci zwycięstwo!

 

Mniej znaczy więcej

Minimalizm jest w modzie nie bez powodu - minimalizm jest po prostu efektywny. Doskonale wiedział o tym producent prezentowanej myszy i wyposażył ją wyłącznie w te funkcje, które są rzeczywiście przydatne. Przykład? Wspomniany już przełącznik DPI umożliwi Ci łatwy wybór poziomu rozdzielczości, ale dodatkowo będziesz wiedział, który z nich jest w danym momencie używany. Jak to możliwe? Wszystko dzięki podświetleniu kółka myszy, które sygnalizuje Twój wybór.

 

Chcesz więcej?

Nie ma problemu! Z bardziej zaawansowanych funkcji skorzystasz dzięki oprogramowaniu do myszy Lioncast LM50. Podwójne naciśnięcie klawisza? Easy Shift. Drugi poziom czułości? Tryb Sniper. Wbudowana pamięć umożliwia dodatkowo zapisywanie wybranych przez Ciebie poziomów czułości.

 

Kolor: Czarny
Dedykowane oprogramowanie: Tak
Rodzaj myszy: Przewodowe
Zasięg pracy: 1.6 m
Interfejs: USB
Rodzaj sensora: Optyczny
Model sensora: Producenta
Regulacja czułości: Skokowa
Czułość: 12000 DPI
Liczba przycisków: 6
Częstotliwość odświeżania pozycji: 1000 Hz
Podświetlenie: Jednokolorowy
Profil myszy: Praworęczna
Kabel w oplocie: Nie
Długość [mm]: 124
Szerokość [mm]: 68
Wysokość [mm]: 42
Długość kabla: 1.6 m
 
Kod producenta: 15413