Wyścigowy zestaw dla gracza - kierownica + pedały +stojak

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest  (9 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 812,20 zł / szt. 999,00 zł / szt.

Wyścigowy zestaw dla gracza: kierownica Thrustmaster T80 ze stojakiem Wheel Stand Pro V2.
Jesteś fanem szybkich wyścigów? Chciałbyś poczuć się jak za kierownicą prawdziwego samochodu wyścigowego, ale nie stać Cię na taki kosztowny wydatek? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: zestaw dla gracza konsoli Playstation - kierownica Thrustmaster T80 ze stojakiem Wheel Stand Pro V2.


OFICJALNA KIEROWNICA PLAYSTATION

Kierownica Thrustmaster T80 została przygotowana na oficjalnej licencji PlayStation, co gwarantuje 100% kompatybilność w grach oraz w menu głównym dzięki wykorzystaniu przycisków "PS", "Share", "Option". Oryginalnie wbudowane oprogramowanie pozwala na automatyczne rozpoznawanie kierownicy przez konsolę PS4.
 

REALIZM I PRECYZJA W GRACH
 
 Doskonale wykonana kierownica T80 zapewnia realizm w grach wyścigowych. Kierownica posiada pedały gazu i hamulca, a zmiana biegów odbywa się za pomocą łopatek klawiatury. Obrót kołem jest płynny, promień skrętu to 270 stopni, co spełnia oczekiwania nawet bardzo wymagających graczy. Przycisk "Share" pozwala na zapisywanie wyników gier i udostępnianie ich w rankingach online. Technologia Bungee Cord zapewnia linearny opór kierownicy oraz autocentrowanie.

MOBILNY I WYTRZYMAŁY ZESTAW

Składany stojak, na którym mocuje się kierownicę wraz z pedałami, służy do symulacji wyścigowych gier samochodowych. Kompatybilny stojak pasuje do kierownicy, charakteryzuje się wysoką stabilnością, kompaktowymi wymiarami, niską wagą, szerokim wachlarzem regulacji i co najważniejsze - jest składany, wraz z zamocowanym na nim sprzętem. Cały zestaw jest bardzo mobilny i nie zajmuje wiele przestrzeni. Po zakończeniu zabawy, całość możemy oprzeć o ścianę czy schować do szafy. Unikalna konstrukcja oraz wysoka jakość materiałów użytych do budowy stojaka, zapewniają bezawaryjną pracę przez długie lata. 
 
WIODĄCY PRODUCENT

Kierownica marki Thrustmaster T80 to produkt wykonany przez czołowego producenta akcesoriów gamingowych.

Stojak do kierownicy marki Wheel Stand Pro to wysokiej jakości produkt Polski, który zdobył uznanie na świecie. Stojaki Wheel Stand Pro są znane i wysoko oceniane przez użytkowników z całego świata.  Produkt wymyślony i zaprojektowany w Polsce był pierwszą tego typu konstrukcją w skali międzynarodowej.
 
POLSKA DYSTRYBUCJA

Oferowany produkt pochodzi z legalnej POLSKIEJ dystrybucji, wysyłka następuje maksymalnie w ciągu 1-3 dni roboczych. Wszystkie oferowane przez nas produkty są dostępne na naszym magazynie w Polsce.