Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kontakt

    

    Ewa Czekaj

               Ewa Czekaj
               koordynator
         sklepu internetowego

    e-mail: sklep@fanpix.pl

    tel. 13 306 10 10
    GG: 55753992
    czynne w godzinach:
    pon - pt 8:00 - 17:00
    sob 9:00 - 13:00

Kategorie

Blog sklepu Fanpix.pl
Fanpix rzetelnym sklepem
SSL
 Tax free zwrot VAT dla podróżnych

Poznaj Aipteka

AiptekAIPTEK International została założona w 1997 roku na Tajwanie gdzie wciąż znajduje się główna siedziba firmy.

Aiptek znaczy dosłownie szeroki jak niebo (天瀚科技, Tian Han Keji) i kojarzy się z kamerami cyfrowymi, pikoprojektorami i cyfrowymi ramkami na zdjęcia. Firma produkuje tablety graficzne, cyfrowe rysiki, aparaty fotograficzne. W 2000 roku Aiptek osiągnął duży sukces sprzedjąc w krótkim okresie czasu ponad 2,5 miliona egzemplarzy miniaturowej kamery. Legendarny Aiptek PenCam stał się produktem-wizytówką marki i w zmodyfikowanej wersji nadal dostępny jest na rynku.
Zakres produktów jest stale rozszerzany i dostosowywany. Podczas opracowywania nowych produktów Aiptek stara się łączyć przyjazny dla użytkownika, nowoczesny wygląd z wysoką użytecznością. 
Ostatnio firma koncentruje się na segmencie mini projektorów. Nowe modele o coraz wyższej luminancji zaprojektowane specjalnie do zastosowań mobilnych mogą być podłączane do smartfonów i laptopów.

Aiptek


Swą filozofię wywarzania zaawansowanych inteligentnych technologii osobistych firma chce przenieść na rynki lokalne rozwijając globalną sieć partnerów handlowych. Poprzez ostrą kontrolę kosztów oraz sensowną politykę zakupów kontrolowanych, produkty Aipteka pozostają przystępne cenowo stanowiąc atrakcyjną ofertę dla wielu grup klientów.

Aiptek posiada swoje oddziały w Szanghaju, USA i Europie. Europejski
Aiptek International GmbH działa od 1999 roku w Niemczech w pobliżu Düsseldorfu. Centrum administracyjne, magazyny i serwis znajdują się w Willich skąd koordynowana jest dystrybucja produktów na całą Europę i Bliski Wschód.