Formy dostawy


Dostawa produktów w sklepie Fanpix.pl

Zależy nam byś swoimi zakupami mógł cieszyć się szybko po nabyciu, w przypadku wybrania dostawy kurierskiej możesz otrzymać produkt już na drugi dzień po dokonaniu płatności. Najczęściej otrzymasz wiadomość mailową z informacją o nadaniu przesyłki i nr listu do śledzenia jej drogi. Abyśmy mogli wysłać produkt w ten sam dzień, musisz złożyć i opłacić zamówienie do godziny 12:00.
Jeśli zależy Ci na czasie, skorzystaj z opcji szybkich płatności PayU, w przeciwnym razie czas potrzebny na realizację i zaksięgowanie przelewu może wydłużyć czas wysyłki produktu. Pamiętaj że kurierzy (poza nielicznymi wyjątkami jak paczkomaty) realizują zamówienia w dni robocze (z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt).

Większość zamówienia realizujemy firmą kurierską InPost; na życzenie istnieje możliwość wyboru innego przewoźnika.

Polecamy także dostawę do punktów odbioru w formie przesyłek paczkomatowych firmy InPost. Jest to wygodna i dość szybka dostawa pozwalająca na odbiór przesyłki w dogodnym dla siebie czasie. Należy pamiętać jednak że przesyłka paczkomatowa może pozostać w skrytce 48h - tyle czasu mamy na odebranie paczki. W przypadku nie odebrania towaru, przesyłka trafia do oddziału firmy, gdzie można ją później odebrać a Państwo zostają poinformowani o tym fakcie wiadomością SMS i e-mail. 
 

Formy dostawy


Przesyłka Śledzenie
online
Czas doręczenia
Kurier (po przedpłacie)
tick najczęściej 1 dzień roboczy
Kurier (przesyłka pobraniowa) tick najczęściej 1 dzień roboczy
Paczkomat InPost tick  1-2 dni robocze
Paczkomat InPost pobranie tick 1-2 dni robocze
Odbiór osobisty
Krośnieńskie Centrum Informatyczne KROSOFT,
ul. Kolejowa 1, 38-400 Krosno