Dostawy


Dostawa produktów w sklepie Fanpix.pl

#fanpix-pl-dostawa

Zależy nam byś swoimi zakupami mógł cieszyć się szybko po nabyciu; w przypadku wybrania dostawy kurierskiej możesz otrzymać produkt już na drugi dzień po dokonaniu płatności.
Jeśli szczególnie zależy Ci na czasie, pierwszą rzeczą jaką możesz zrobić to sprawdzić czy szczegółowy czas realizacji jest podany na karcie produktu.
Abyśmy mogli wysłać produkt w ten sam dzień, musisz złożyć i opłacić zamówienie do godziny 12:00, ale są przypadki że możemy to uczynić, jeśli opłacisz zamówienie nawet do godziny 15:00.
Możesz też skontaktować się z nami i zapytać jak długo potrwa dostawa, do czego zachęcamy.
Najczęściej otrzymasz wiadomość mailową z informacją o nadaniu przesyłki i nr listu do śledzenia jej drogi.
Jeśli zależy Ci na czasie, skorzystaj z opcji szybkich płatności PayU, w przeciwnym razie czas potrzebny na realizację i zaksięgowanie przelewu może wydłużyć czas realizacji zamówienia. Pamiętaj że kurierzy (poza nielicznymi wyjątkami jak paczkomaty) realizują zamówienia w dni robocze (z wyjątkiem sobót, niedziel i świąt).
              
 
 
 
 
Większość zamówień realizujemy firmą kurierską InPost; na życzenie istnieje możliwość wyboru innego przewoźnika.

#fanpix-pl-paczkomaty
 
 
 
 
 
 
Rekomendujemy dostawę do punktów odbioru w formie przesyłek paczkomatowych firmy InPost. Jest to wygodna i dość szybka dostawa pozwalająca na odbiór przesyłki w dogodnym dla siebie czasie i dotyczy przedmiotów o gabarytach wynoszących do 64x41x38 cm. Należy pamiętać też, że przesyłka paczkomatowa może pozostać w skrytce 48h - tyle czasu mamy na odebranie paczki.


Formy dostawy:


Przesyłka Śledzenie
online
Czas doręczenia
Kurier (po przedpłacie)
tick najczęściej 1 dzień roboczy
Kurier (przesyłka pobraniowa) tick najczęściej 1 dzień roboczy
Paczkomat InPost tick  1-2 dni robocze
Paczkomat InPost pobranie tick 1-2 dni robocze
Odbiór osobisty
Krośnieńskie Centrum Informatyczne KROSOFT,
ul. Kolejowa 1, 38-400 Krosno

 


Potrzebna wysyłka za granicę?

#fanpix-pl-wysylka-za-granice


Jeśli chcesz abyśmy wysłali towar za granicę --> skontaktuj się z nami. Podaj nam kraj odbioru i rodzaj produkt a podamy możliwości i wycenimy przesyłkę do Twojego kraju.