Tablet piórkowy WACOM INTUOS P&T S COMIC BLACK

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Wacom
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 340,65 zł / szt. 419,00 zł / szt.
Tablet graficzny

TABLET PIÓRKOWY

WACOM INTUOS P&T S COMIC BLACK


Chcesz, by Twoi bohaterowie stali się bardziej rzeczywiści? Intuos Comic Ci w tym pomoże!
Szkicuj, podkreślaj atramentem i koloruj rysunki na cyfrowych stronach z użyciem czułego nanacisk pióra. Upiększaj swoje prace cyfrowymi efektami i poprawkami. Możesz nawet określać układy stron i książek. Łatwy w obsłudze tablet piórkowy Intuos Comic oferuje bogactwo narzędzi artystycznych. Intuos Comic łączy w sobie swobodę korzystania z atramentu i wygodę narzędzi cyfrowych. Do wyboru jest cała masa cyfrowych pędzli, kolorów i efektów najwyższej klasy. Dzięki rozpoznawaniu 1024 różnych poziomów nacisku to pióro idealnie dostosowuje się do naturalnych dla Ciebie ruchów pędzla i rysowania linii. Proste gesty wielodotykowe umożliwiają łatwe przybliżanie i przesuwanie obrazu oraz przeglądanie prac. Konfigurowane przyciski ExpressKey™ pozwalają tworzyć skróty do najczęściej stosowanych funkcji, takich jak zmiana
końcówki lub narzędzia. Tablet Intuos Comic to pakiet cyfrowych narzędzi zupełnie nowej
generacji dostępny na wyciągnięcie ręki.


Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym kreatywnym urządzeniu
Niezależnie od kierunku, w którym zmierzają Twoje artystyczne ambicje, z tabletem Intuos zawsze dotrzesz do celu. Wszystko, czego Ci potrzeba, aby zacząć działać, znajdziesz wjednym pakiecie. Do każdego wysokiej jakości tabletu piórkowego firmy Wacom dołączony jest bezpłatny pakiet kreatywnych narzędzi, w skład którego wchodzi możliwe do pobrania oprogramowanie, usługi serwisowe i samouczki online. To pojedyncza inwestycja, która pozwoli Ci odkrywać nowe sposoby doskonalenia prac artystycznych i animacji. Konfiguracja jest niezwykle prosta. Wystarczy podłączyć tablet do gniazda USB komputera Mac lub PC. Zainstaluj sterownik, a następnie zarejestruj się i pobierz dostępne oprogramowanie kreatywne. I to wszystko. Możesz zacząć tworzyć. Obsługa Intuos Comic jest niezwykle intuicyjna.

Niech historie staną się rzeczywistością
Projektuj nowe komiksy i mangę oraz animuj wymyślone postacie. Intuos Comic stanowi narzędzie, które łączy w sobie wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia ponadczasowych bohaterów. Intuos Comic to elegancki i ergonomiczny tablet artystyczny najwyższej klasy. Ze względu naniewielkie rozmiary idealnie sprawdza się nawet, jeśli na biurku nie masz wiele miejsca. Elegancki wygląd i atrakcyjne kolory sprawiają, że będzie do Ciebie doskonale pasować. Nie musisz ograniczać się do rysowania komiksów i mangi. Możesz malować, rysować,projektować i nie tylko. Intuos Comic sprawdza się w każdej sytuacji – zarówno do tworzenia komiksów, prac artystycznych jak i innych form ekspresji twórczej.
 
 
Dodatkowe oprogramowanie do pobrania po rejestracji produktu na stronie producenta: 

Clip Studio Paint Pro

to program do rysowania, który „zaprogramowany” jest pod styl Mangi i posiada wiele narzędzi ułatwiających tworzenie, na przykład:

  1. Specjalne rodzaje pędzli stosowanych podczas tworzenia komiksów w stylu Manga
  2. Autokorekta pociągnięć pędzla dla początkujących.
  3. Zawiera wiele gotowych materiałów do tworzenia gotowych komiksów takie jak wzory, szablony kadrowania, linie efektów,  szablony podziału rysunków i wiele innych.
  4. Uproszczone narzędzie wypełniania kolorem „naszkicowanych” rysunków

Licencja „Clip Studio Paint Pro” firmy Celsys będzie ważna przez 24 miesiące. Po tym czasie Celsys zaoferuje korzystną cenę uaktualnienia do Clip Studio Paint Pro lub darmową wersję „Clip Studio Paint Debut".

Anime Studio Debut 10

jest kompletnym programem do łatwego tworzenia animacji 2D, filmów, kreskówek i anime. Jest to idealne rozwiązanie dla początkujących animatorów, hobbystów i artystów cyfrowych. Tryb dla początkujących i kreator postaci pozwala projektować własne animacje w ciągu dosłownie kilku minut. 

 

 


Parametry

Rozdzielczość tabletu 2540 lpi (100 linii/mm)
Poziomy nacisku 1024
Programowalne przyciski (ExpressKeys) 4
Obsługa systemów operacyjnych MacOS X 10.4.8 lub nowszy
Microsoft Windows® 8
Procesor Intel
Microsoft Windows Vista® SP3
Microsoft Windows® XP
Microsoft Windows® 7
Interfejs USB 2.0
Bezprzewodowy
USB
Ciężar 0,3 kg
Gwarancja 24 mc
Wielodotykowość Tak
Kolor Czarny
Wysokość 169 mm
Szerokość 210 mm
Głębokość  mm
Kod producenta CTH-490CK-N