TABLET WACOM PIÓRKOWY INTUOS P&T S PHOTO BLACK

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Wacom
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 340,65 zł / szt. 419,00 zł / szt.
Tablet graficzny

TABLET PIÓRKOWY
WACOM INTUOS P&T S Photo Black


Z Intuos Photo opracowywanie zdjęć jest łatwe i przyjemne. Udoskonalaj swoje zdjęcia przed wydrukiem, przesuwaj granice wyobraźni i dziel się swoimi pracami z przyjaciółmi i rodziną. Twórz wyjątkowe albumy, zdjęcia i prace. Przycinaj i poprawiaj, akcentuj i upiększaj. Intuos Photo oferuje bogaty wachlarz prostych w obsłudze narzędzi. Korzystanie z Intuos Photo przypomina pisanie piórem. Dzięki 1024 poziomom nacisku zaznaczanie i edytowanie szczegółów na zdjęciu, tworzenie masek i efektów, a nawet dodawanie rysunków jest niezwykle precyzyjne. Obsługa tabletu polega na wykonywaniuprostych gestów wielodotykowych, co umożliwia łatwe przybliżanie i przesuwanie obrazu oraz przeglądanie zdjęć. Konfigurowane przyciski ExpressKey™ pozwalają tworzyć skróty donajczęściej stosowanych funkcji, takich jak zmiana końcówki lub narzędzia. Intuos Photo to swoboda tworzenia.

Wsz
ystko, czego potrzebujesz, w jednym kreatywnym urządzeniu
Niezależnie od kierunku, w którym zmierzają Twoje artystyczne ambicje, z tabletem Intuos zawsze dotrzesz do celu. Wszystko, czego Ci potrzeba, aby zacząć działać, znajdziesz wjednym pakiecie. Do każdego wysokiej jakości tabletu piórkowego firmy Wacom dołączony jestbezpłatny pakiet kreatywnych narzędzi, w skład którego wchodzi możliwe do pobrania oprogramowanie, usługi serwisowe i samouczki online. Ta inwestycja pozwoli Ci odkrywać nowe sposoby ekspresji twórczej. Konfiguracja jest niezwykle prosta. Wystarczy podłączyć tablet do gniazda USB komputera Maclub PC. Zainstaluj sterownik, a następnie zarejestruj się i pobierz dostępne oprogramowanie kreatywne. I to wszystko. Możesz zacząć tworzyć. Obsługa Intuos Photo jest niezwykle intuicyjna.

Twórz niesamowite zdjęcia w mgnieniu oka
Intuos Photo to niewielki tablet piórkowy o niezwykle eleganckim wyglądzie. Pozwala tworzyć wyjątkowe obrazy, piękne albumy oraz fantastyczne kartki i prace. Intuos Photo na wiele sposobów pomaga ożywić sceny uwiecznione na zdjęciach. Zadziwi Cię swoboda tworzenia, którą oferuje.

Lider wśród tabletów
Wacom, wiodący producent tabletów piórkowych do kreatywnych zastosowań, już od 30 latwspiera cyfrowych artystów i fotografów, oferując im wyjątkowe narzędzia, wsparcie dla producentów oraz innowacyjne pomysły.
 
 

Dodatkowe oprogramowanie do pobrania po rejestracji produktu na stronie producenta: 

- WINDOWS  - Corel® PaintShop®  i  Corel® Aftershot® Pro 2 

- MAC           - Macphun Creative Kit (Tonality Pro, Intensify Pro, Snapheal Pro, Noiseless Pro) Rozdzielczość tabletu 2540 lpi (100 linii/mm)
Poziomy nacisku 1024
Programowalne przyciski (ExpressKeys) 4
Obsługa systemów operacyjnych MacOS X 10.4.8 lub nowszy
Microsoft Windows® 8
Procesor Intel
Microsoft Windows Vista® SP3
Microsoft Windows® XP
Microsoft Windows® 7
Interfejs USB 2.0
Bezprzewodowy
USB
Ciężar 0,3 kg
Gwarancja 24 mc
Wielodotykowość Tak
Kolor Czarny
Wysokość 169 mm
Szerokość 210 mm
Głębokość 11 mm
Kod producenta CTH-490PK-N