Smartwatch Garett Kids 5 różowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Garett
  • Dostępność: Na zamówienie - +48 13 306 10 10 Na zamówienie - +48 13 306 10 10
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • Cena netto: 300,00 zł / szt. 369,00 zł / szt.

Smartwatch Garett Kids 5 różowy z lokalizatorem GPS

Smartwatch Garett Kids 5

z lokalizatorem GPS

(różowy)

 
 

Opis produktu:

SmartWatch Garett Kids 5 to kolejny nowy model lokalizatora GPS, z kolorowym i dotykowym ekranem. Najważniejsza zmiana w tym modelu to wbudowany aparat i latarka led. Dodatkowo Kids 5 posiada stoper, foto album, regulację jasności wyświetlacza, dwa tematy do wyboru, grę matematyczną.

Już nigdy nie zastanawiaj się gdzie jest Twoje dziecko, idealny dla dzieci i dorosłych.
Garett Kids 5 jest to nowoczesny zegarek smartwatch umożliwiający stały kontakt rodzica z dzieckiem oraz bieżące ustalanie pozycji dziecka. Cel jest prosty – pozwolić dzieciom na więcej swobody jednocześnie nie narażając ich bezpieczeństwa.
 
Do poprawnej pracy Smartwatcha wymagane jest zainstalowanie aktywnej karty MicroSim bez kodu pin, z doładowanym kontem bądź ofertą abonamentową, włączonym pakietem internetowym, karta musi działać we wszystkich częstotliwościach sieci (2G, 3G,4G, LTE), musi mieć ustawioną konfiguracje APN.

Wszelkich ustawień i konfiguracji zegarka dokonujemy Smartfonem rodzica przy pomocy aplikacji dostępnej w sklepie Google Play oraz App Store która jest w języku Polskim, jest  darmowa i dzięki której w każdej chwili możemy sprawdzić co robi nasze dziecko. Transmisja telefoniczna odbywa się w dwóch kierunkach, dziecko-rodzic i rodzic-dziecko.
Najnowsza wersja TRACKERA w zegarku umożliwia monitorowanie dziecka, osoby dorosłej, osoby starszej, turysty itp.
 
Dzięki przyciskowi SOS możliwość szybkiego powiadomienia o niebezpieczeństwie osoby bliskiej, zaprogramowanej w zegarku w celu uzyskania pomocy.
Garett Kids 5 posiada wbudowany mikrofon dzięki czemu na bieżąco możesz słyszeć co się dzieje w otoczeniu Twojego dziecka.
Dzięki aplikacji w telefonie możesz ustawić GEOSIATKĘ, gdy użytkownik zegarka przekroczy granicę wyznaczonego terenu zostaniesz o tym natychmiastowo poinformowany.

Niezależnie od tego gdzie właśnie się znajdujemy, zegarek podaje nam położenie geograficzne, umożliwia wezwanie pomocy jak i kontrolę nad osobą, która ma przy sobie to urządzenie.
Zegarek na swoim wyświetlaczu wskazuje: godzinę, dzień tygodnia, numer telefonu, który się z nami kontaktuje, silę sygnału GSM, poziom naładowania baterii, ilość zrobionych kroków.

Garett Kids 5 jest idealnym rozwiązaniem by dać więcej luzu dziecku przy pełnej kontroli nad tym co robi.
 
 

Cechy produktu: 

- Wbudowany aparat, możliwość robienia zdjęć i przesyłania ich do aplikacji w telefonie rodzica

- Wbudowana latarka LED, pomocna w wielu sytuacjach

- Kolorowy dotykowy wyświetlacz, pozwala na wygodne sterowanie

- Wykonywanie połączeń telefonicznych, można zaprogramować 15 numerów na które dziecko może zadzwonić w każdej chwili, i które mogą się dodzwonić do dziecka

- Lokalizacja przy pomocy aż pięciu systemów, GPS, WiFi, LBS, BDS, AGPS,  lokalizator z dokładnością do 5 m pokazuje w czasie rzeczywistym gdzie znajduje się Twoje dziecko

- Przycisk SOS, możliwość szybkiego powiadomienia o niebezpieczeństwie osoby bliskiej, zaprogramowanej w zegarku w celu uzyskania pomocy

- Slot na kartę MicroSim, do poprawnej pracy Smartwatcha wymagane jest zainstalowanie karty MicroSim bez kodu pin, z doładowanym kontem bądź ofertą abonamentową, włączonym pakietem internetowym, karta musi działać we wszystkich częstotliwościach sieci (2G, 3G,4G, LTE), musi mieć ustawioną konfiguracje APN

- Geo Ogrodzenie, umożliwia ustawienie strefy placu zabaw dla dziecka po przekroczeniu której dostaniemy powiadomienie, możemy wówczas zadzwonić do dzieciaczka i zwrócić mu uwagę. Można zapisać 5 ogrodzeń.

- Zdalny podsłuch, po włączeniu tej funkcji przez aplikację zegarek wejdzie w jednostronne połączenie z zapisanym numerem telefonu i rodzic będzie mógł podsłuchać co aktualnie robi jego dziecko

- Odtworzenie pokonanej trasy, zegarek pozwala odtworzyć na mapie trasę jaką dziecko pokonało w ostatnim czasie

- Możliwa blokada funkcji zegarka, możesz zdalnie zablokować zegarek, kiedy dziecko przebywa w szkole po to, by go nie rozpraszać. Można ustawić też automatyczną blokadę w danych godzinach

- System nagród, możesz wysyłać dziecku "nagrodę" wyświetlaną na ekranie zegarka

- Stoper, możliwość mierzenia czasu

- Dwa tematy do wyboru, możliwość ustawienia tematu w kolorze różowym lub niebieskim

- Krokomierz, mierzy przebyty dystans

- Monitor snu, pokazuje przespane godziny i efektywność snu

 

 Specyfikacja produktu:

 

Wyświetlacz Kolorowy dotykowy 1.22 cala
Moduł GSM GSM 850/900/1800/1900 MHz
Procesor MTK MT6261
Czułość GPS -159dBm
Dokładność GPS ~5-10 metrów
Materiał Silikon
Wersja Bluetooth Bluetooth 4.0
Zasilanie Wbudowany akumulator 450 mAh,
Czas ładowania Około 1 godziny
Czas czuwania Około 70 godzin
Wymiary tarczy 48*41*17 mm
Obwód paska Około 22 cm
Waga 47 gram
Gwarancja 12 miesięcy

 

 Sprawdź również ten produkt w innych kolorach:

Garett Kids 5 niebieski