Słuchawki gamingowe Lioncast LX50

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Lioncast
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 173,17 zł / szt. 219,00 zł 213,00 zł / szt.

Słuchawki gamingowe Lioncast LX50

Słuchawki gamingowe Lioncast LX50

 

 

 

Cechy:

Słuchawki najwyższej klasy. Gdy krystaliczny dźwięk spotyka wyjątkowy komfort.

Z Lioncast LX50 możesz być pewien, że jesteś w posiadaniu najlepszych możliwych słuchawek. Wyjątkowy komfort, dwie 53 mm membrany dające pełnię dźwięku i pełną kompatybilność z Twoim PC i konsolami. Odkryj najlepszy dźwięk, który pozwoli Ci być zawsze krok przed Twoimi przeciwnikami.

Modularna konstrukcja – komfort wyboru

Modularna konstrukcja słuchawek LX50 pozwala na łatwą wymianę mikrofonu, kabli i nauszników. Bez względu na rodzaj rozgrywki w której się znajdziesz, z LX50 nigdy nie zawiedziesz swoich kompanów.

Genialna jakość dźwięku – Odkryj komunikację na zupełnie nowym poziomie

Dzięki 53 mm membranom i wyjątkowo czułemu, idealnie dostrojonemu mikrofonowi, możesz płynnie skoordynować prace swojej drużyny. Bez względu na taktykę jaką obierzesz podczas gdy, nic nie będzie w stanie zakłócić komunikacji z Twoją drużyną.

PC czy konsola?

LX50 jest kompatybilne z PC, Xbox One, PS4, smartfonami i tabletami. Bez względu na grę, w której chcesz dominować wraz ze swoją drużyną, LX50 jest niezawodnym kompanem na każdej platformie.

 

Krótki opis:

Modularny zestaw słuchawek dla graczy z wysokiej jakości membranami dla krystalicznej komunikacji i zbalansowanego dźwięku. Kompatybilne z PC, PS4, Xbox One i urządzeniami mobilnymi.

 

Amazon A+ Content:

Z Lioncast LX50, możesz być pewien, że korzystasz ze słuchawek najlepszej jakości. Cechuje je wyjątkowy komfort noszenia, dwie 53 mm membrany dla dokładnego, zbalansowanego dźwięku i pełna kompatybilność z Twoim komputerem i konsolami. Bądź zawsze o krok przed Twoimi przeciwnikami.

LX50 zostały stworzone z najwyższej jakości materiałów by zapewnić maksymalną wytrzymałość jednocześnie podkreślając estetyczne wykonanie.

Niedościgniona jakość dźwięku.

53 mm membrany zapewniają niedoścignioną jakoś dźwięku. Precyzyjne rozmieszczenie i krystalicznie czysta jakość dźwięku słuchawek LX50 staną się kluczem do Twojej przewagi nad wrogiem. Przekazywanie strategii wśród swoich kompanów nigdy nie było takie łatwe.

Lioncast wspiera wiele profesjonalnych drużyn eSportowych swoim sprzętem. Gracze cenią sobie niczym nie zakłóconą komunikację, zoptymalizowany dźwięk lokacyjny i wyjątkową czystość dźwięku połączoną z najwyższą jakością wykonania.

System modularny

System modularny słuchawek LX50 pozwala na wymianę mikrofonu, nauszników i kabli. Dzięki temu, słuchawki w ułamku sekundy zmieniają się w wysokiej jakości sprzęt pozwalający na słuchanie Twojej ulubionej muzyki gdzie tylko zechcesz.

Bez względu na to jakie niespodzianki szykują na Ciebie Twoi przeciwnicy – używając LX50 zawsze będziesz gotowy by wesprzeć swoja drużynę.

 

Specyfikacja:

Membrany: 53 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 000 Hz

Waga (włączając okablowanie): 350 g

Kable: 1. Kabel w oplocie do odczepiania z wbudowanym pilotem i 4 złączami biegunowymi, 135 cm

  1. Kabel przedłużający w oplocie z 4 złączami biegunowymi (2x 3.5 mm Jack), 200 cm

Modularyzacja: W pełni odczepiane mikrofon, kable i wkładki uszne

Kompatybilność:  PC, PS4, Xbox One, urządzenia mobilne

EAN: 4250541919231

Kod producenta: 15233