Razer Deathstalker Essential

 • Dodaj recenzję:
 • Dostępność: Jest Jest
  Czas realizacji: 1 dzień
 • szt.
 • Cena netto: 196,75 zł / szt. 289,00 zł 242,00 zł / szt.


Klawiatura dla gracza Razer Deathstalker Essential
Minimalizm i elegancja


Klawiatura Razer Deathstalker Essential to sprzęt dedykowany dla hardkorowych graczy, którzy poszukują połączenia wydajności i minimalizmu. Klawiatura wyposażona została w niskoprofilowe klawisze, a całość utrzymana jest w stonowanej czerni, z niewielkim logo producenta na spodzie urządzenia, przez co całość prezentuje się niezwykle efektownie, a zarazem elegancko.

Dla miłośników większych urządzeń


Klawiatura firmy Razer jest duża, co docenią przede wszystkim posiadacze bardziej masywnych dłoni. Klawisze są niskoprofilowe, co przyda się podczas nocnej zabawy, gdy nie chcemy obudzić wszystkich w domu stukając w klawiaturę - klawisze podczas pracy są praktycznie niesłyszalnie. Ale nie kulturą pracy gracz żyje - to, co ważne, czyli sama jakość klawiszy to prawdziwy majstersztyk. Działają one bardzo precyzyjnie, wciskają się z odpowiednim oporem, a o przypadkowym naciśnięciu przycisku nie ma nawet mowy.

Wygoda użytkowania


Ważną cechą klawiatury Deathstalker Essential jest możliwość wyłaczenia klawisza "Windows" za pomocą jednego kliknięcia - koniec z przypadkowym wduszeniem tego nieszczęsnego klawisza i "wylotem" do pulpitu w najgorszym możliwym momencie. Klawiatura wyposażona została w sporej wielkości podstawkę pod nadgarstki, co gwarantuje komfort nawet podczas bardzo długiej pracy, czy nocce przy ulubionym tytule.

Technologia Razer Synapse 2.0


Jedną z najważniejszych funkcji urządzenia firmy Razer jest oprogramowanie Razer Synapse 2.0, z którym współpracuje model Deathstalker Essential. Po zainstalowaniu pozwala ono dowolnie skonfigurować klawiaturę (jak i każde inne urządzenie tej firmy), przypisując klawiszom dowolne funkcje i makra, w zależnosci od potrzeb. Następnie można je zapisać w chmurze, co pozwala w łatwy sposób załadować je na innym komputerze - wyjście do znajomego, czy udział w LAN Party będzie teraz znacznie prostsze!

Łatwa instalacja urządzenia


Klawiatura nie wymaga rzecz jasna żadnych sterowników do prawidłowego działania, jednak warto zainteresować się sterownikami dostępnymi na stronie producenta, jak i wspomninanym oprogramowaniem Razer Synapse 2.0, dzięki którym wyciągniemy z urządzenia pełnię możliwości. Klawiatura łączy się z komputerem za pomocą długiego kabla, zakończonego klasyczną już wtyczką USB - wystarczy podłączyć ją do komputera, by po paru sekundach móc już z niej korzystać.


Specyfikacja
Model Razer Deathstalker Essential, 

RZ03-01060100-R3M1

Kolor Czarny
Ilość klawiszy
104; niski profil
Klawisze Multimedialne Tak, 9
Dodatkowe funkcje
 • Podstawka pod nadgarstki, która zwiększa komfort użytkowania
 • Funkcja blokady klawisza "Windows"
 • Oprogramowanie Razer Synapse 2.0, pozwalające dowolnie konfigurować urządzenie
Komunikacja Przewodowa, USB
Podświetlenie Nie
Kabel 2m
Interfejs USB
Źródło zasilania Kabel USB
Wymagane sterowniki Nie
Waga 800g
Gwarancja 24 miesięce gwarancji producenta

Zestaw zawiera
 • Klawiatura Razer Deathstalker Essential
 • instrukcja obsługi