Podkładka compact pod mysz 3Dconnexion CadMouse

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 1747
  • Producent: 3DConnexion
  • Kod producenta: 3DX-700068
  • Dostępność: Jest Jest  (7 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 89,43 zł / szt. 110,00 zł / szt.

Podkładka compact pod mysz 3Dconnexion CadMouse Wireless

Podkładka pod mysz compact

3Dconnexion CadMouse Wireless

 

 

Najlepsza wydajność w pracy

Podkładka pod mysz CadMouse Pad to idealne rozwiązanie gwarantujące precyzyjne i płynne ruchy bez względu na organizację miejsca pracy. Powierzchnia o niskim tarciu zoptymalizowana pod kątem naszych czujników oraz składająca się z trzech warstw konstrukcja zapewniająca stabilność to gwarancja doskonałych efektów w pracy.

 

Płynna praca

Podczas pracy w programach CAD dystans codziennie pokonywany podczas przesuwania myszy można liczyć w kilometrach. Dzięki wysokiej jakości powłoce z mikroteksturą stosowanej w podkładkach CadMouse Pad z łatwością zagwarantujesz precyzję podczas projektowania. W połączeniu ze ślizgaczami PTFE myszy CadMouse podkładka CadMouse Pad umożliwia płynne i dokładne poruszanie myszą.

 

Precyzyjne śledzenie ruchu przez czujnik

Powierzchnie biurek nie są zoptymalizowane pod kątem pracy czujnika. Oprócz korzyści dotykowo-czuciowych powierzchnia o niskim tarciu stosowana w podkładce CadMouse Pad zwiększa jakość śledzenia ruchu bez względu na to, czy używasz laserowego czujnika myszy CadMouse czy optycznego myszy CadMouse Wireless. Zapewnia to precyzyjną pracę czujnika i w efekcie dokładne przeniesienie ruchów ręki na przesuwanie wskaźnika.

 

Stabilność, na której możesz polegać

Powierzchnia zwiększa precyzję, natomiast sztywna warstwa środkowa zapewnia stabilność. Silikonowa podstawa utrzymuje podkładkę CadMouse Pad na miejscu, tak aby nie ślizgała się podczas pracy.

 

Dopasowana do organizacji miejsca pracy

Podkładka pod mysz CadMouse Pad jest tak samo niepowtarzalna, jak Twoje środowisko pracy. Podkładka CadMouse Pad Compact to idealne rozwiązanie do pracy w terenie lub w lokalizacjach o ograniczonej ilości miejsca.

 

Funkcje główne
 

·         Optymalna powłoka powierzchni

·         Wykończenie z mikrotekstury

·         Antypoślizgowa podstawa silikonowa

·         2 lata gwarancji

 

Dane techniczne
 

·         Szerokość: 250 mm

·         Długość:250 mm

·         Przybliżona waga: 120 g

 

 Kod Producenta: 1747