Pikoprojektor AIPTEK MobileCinema i50S

  • Kod: 309
  • Producent: Aiptek
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 162,59 zł / szt. 199,99 zł / szt.

pikoprojektor AIPTEK MobileCinema i50S

do iPhone 4 i 4S

Produkty powystawowy z otwartym pudełkiem nie noszący śladów użytkowania.
Pikoprojektor i50S to sprytne urządzenie dedykowane szlagierowemu produktowi firmy Apple - iPhone 4(4S). Wyposaży Twój smartfon w szereg przydatnych funkcji. Pikoprojektor  jest miniaturowy i mobilny. Ma formę łądnie zaprojektowanej stacji dokującej. Do złącza zlokalizowanego na dnie panelu należy podłączyć smartfon.
Leciutki sprzęt wyświetli obraz o przekątnej 60 cali. Jest to wielkość 4-krotnie większa od ekranu standardowego laptopa co pozwala na wyświetlenie czytelnej, wyraźnej prezentacji. Prezentacja może odbyć się na dowolnej powierzchni projekcyjnej.
Przy tworzeniu urządzenia wykorzystano z technologię optyczną DLP firmy Texas Instruments.
Optymalne korzyści z pracy projektora oferuje dedykowana aplikacja Aiptek Viewer,
i50S wyświetli obraz nie tylko z przeglądarki internetowej ale też wbudowanego aparatu iPhone-a. Pozwoli pokazać znajomym zdjęcia i filmy zapisane w telefonie, dzięki niemu na żywo pokażesz jak logujesz się do sieci społecznościowych. Czytelny interfejs umożliwia ponadto bezpośredni dostęp do serwisu Youtube, map Google czy oficjalnej strony producenta.
twie, podzielić się radością w domu. W trakcie spotkań z przyjaciółmi czy znajomymi, zaprezentujesz dopiero co zrobione zdjęcia lub pokażesz fotografie z wycieczki czy wyjazdu. Pokazywane zdjęcia będziesz mógł swobodnie obracać i przybliżać.
wykorzystać wszystkie te funkcje w towarzystwie, podzielić się radością w domu . W trakcie spotkań z przyjaciółmi czy znajomymi, zaprezentujesz dopiero co zrobione zdjęcia lub pokażesz fotografie z wycieczki czy wyjazdu. Pokazywane zdjęcia będziesz mógł swobodnie obracać i przybliżać.
Wysokiej klasy litowo-polimerowy akumulator o pojemności 1850 mAh zapewnia nawet na 3-godzinne wyświetlanie. Projektor może być ponadto używany jako mobilna stacja ładowania do telefonu iPhone. Urządzenie podoba się także dzieciom. Uczniowie wezmą je do szkoły i zaprezentują na tablicz czytelny obraz towarzyszący tematowi wygłaszanego referatu.
 
Model MobileCinema i50S
Kolor czarny
Technologia optyczna DLP
Źródło światła RGB LED 
Rozdzielczość 640x480 pikseli (VGA)
Strumień świetlny do 35 lumenów
Rozmiar obrazu projekcji 152 mm~1524mm (6''~60 przekątna)
System operacyjny IOS4, IOS5
Źródło projekcji iPhone 4, iPhone 4S
Pobór mocy 5V/1A
Moc  5V/1A
Typ baterii Wbudowany 1850 mAh/akumulator Li-polymer
Żywotność baterii Tryb projekcji: 120 min
iPhone tryb ładowania: 80% pojemności baterii
Zużycie energii Tryb projekcji: 4,5 W
iPhone tryb ładowania: 5W
Temperatura operacyjna 5°C~35° C 
Wymiary 126x68x20 mm
Waga 125g
Gwarancja  
Zestaw zawiera
  • pikoprojektor MobileCinema i50S
  • kabel USB
  • pokrowiec
  • instrukcja obsługi