Nawigacja Modecom FreeWay MX4

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Modecom
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 300,80 zł / szt. 399,99 zł 369,99 zł / szt.
Nawigacja GPS z 5-calowym ekranem

Modecom FreeWAY MX4

Windows.Net 6.0.
 

Przejrzysty i wyraźny ekran z czujnikiem światła

Nawigacja GPS to produkt, który używany jest podczas różnych warunków atmosferycznych. Z tego powodu bardzo ważne jest aby posiadał ekran, który zapewnia doskonałą widoczność zarówno w słoneczny dzień, jak i w środku nocy. Modecom FreeWay MX4 to  nawigacja GPS która posiada z 5-calowy ekranem z czujnikiem światła. Specjalny czujnik natężenia światła analizuje poziom nasłonecznienia i automatycznie dopasowuje podświetlenie ekranu do aktualnych warunków pogodowych, wszystko by korzystanie z nawigacji było komfortowe i czytelne. 

Czuły GPS

Modecom FreeWay to prawdziwy przyjaciel kierowcy. W urządzeniu wbudowano zaawansowany odbiornik GPS charakteryzujący się wyjątkową czułością. Zapewnia on stałe połączenie z satelitą bez względu na warunki podczas których korzysta się z nawigacji.

Doskonałe parametry

MODECOM FreeWAY MX4 to więcej niż zwykła nawigacja. Produkt został wyposażony w dwurdzeniowy procesor o częstotliwości 800 Mhz. Pozwala on na sprawną pracę w ramach środowiska operacyjnego Windows.Net 6.0. Produkt posiada wysokie paramtery techniczne, wyposażony jest w Bluetooth, dużą pamięć 256MB. 

Praktyczne funkcje

Wbudowany transmister FM - odtwarzacz multimediów pozwala na nadawanie własnej listy utworów prosto do radia. Dzięki możliwości podłączenia do nawigacji telefonu komórkowego FreewaY MX4 może służyć jako zestaw głośnomówiący.