Mysz Light2 200 White

  • Kod: 4044951030460
  • Producent: Sharkoon
  • Dostępność: Jest Jest  (14 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 213,82 zł / szt. 263,00 zł / szt.

Mysz Light2 200

 

Lżejsze niż światło = Light²: Aby zapewnić najszybsze ruchy myszy i najbardziej precyzyjne manewry, bezlitośnie zredukowaliśmy Light² 200 aż do kości. Przy wadze zaledwie 62 gramów jest to nie tylko nasza najlżejsza mysz. Jest to jedna z najlżejszych, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Wszystkie fizyczne ograniczenia są niwelowane poprzez wysoce precyzyjny czujnik do 16 000 DPI, ultraelastyczny kabel i pięć ślizgacze wykonane z czystego PTFE, zapewniającym ekstremalne właściwości poruszania. Wymienne elementy i regulowane podświetlenie RGB sprawiają, że Light² 200 jest idealna na każdy gust, a także jest technicznie doskonała.

Lekkość przez strukturę. Dzięki strukturze plastra miodu po bokach, spodniej stronie i górnej powierzchni ciężar myszy gamingowej został zredukowany do najistotniejszego. Przy zaledwie 62 gramach Light² jest tak lekka jak powietrze pod opuszkami palców i umożliwia płynne ruchy bez zauważalnego oporu lub zmęczenia.

Płynna obsługa. Niska waga Light² 200 nie przeszkadza w perfekcyjnym posługiwaniu się: rozmiar 120 x 66 x 42 mm i kształt nachylony w prawo, powodują, że mysz doskonale pasuje zarówno do małych, jak i dużych dłoni oraz obsługuje różne chwyty. Struktura plastra miodu po bokach zapewnia również dodatkową przyczepność podczas grania. Pięć nóżki myszy wykonane w 100% z PTFE zapewniają doskonałe przesuwanie, a niezwykle elastyczny kabel w osłonie gwarantuje płynne i wciągające wrażenia w grze bez ograniczeń sprzętowych.

Spersonalizowany design. Aby zapewnić maksymalne dostosowanie, Light² 200 ma budowę modułową. Elementy myszy można zmieniać zgodnie z osobistym życzeniem. Magnetycznie przymocowana górna powierzchnia o strukturze plastra miodu może być szybko i łatwo usunięta i zastąpiona zamkniętą alternatywą, dzięki czemu całkowita waga jest tylko trzy gramy cięższa. Odłączana górna powierzchnia ułatwia czyszczenie gryzonia w dowolnym momencie. Dla jeszcze większej personalizacji mysz jest wyposażona w trzy dodatkowe wymienne przyciski DPI. Wąski czarny przycisk można zastąpić niebieskim klawiszem o tym samym rozmiarze lub, alternatywnie, czerwonym, który jest nieco wyższy dla lepszego dostępu.

Technologia na poziomie eSportu. Optyczny czujnik PixArt 3389 Light² 200 zapewnia profesjonalną rozdzielczość do 16 000 DPI. Można to zmodyfikować dla dowolnego gatunku gier za pomocą oprogramowania do gier o szerokim zakresie. Ponadto najważniejsze czynności można natychmiast wykonać używając sześciu programowalnych przycisków. Aby zapewnić długi cykl życia wynoszący co najmniej 20 milionów kliknięć, lewy i prawy przycisk myszy są wyposażone w wysokiej jakości przełączniki Omron.

Regulowane podświetlenia RGB. Chcąc uzyskać nastrojowe akcenty i jeszcze wyższy stopień personalizacji, Light² jest wyposażona w podświetlenie RGB na kółku przewijania i z tyłu myszy. Korzystając z oprogramowania można to dowolnie regulować za pomocą kolorów i efektów.

 

Kolor: Biały
Dedykowane oprogramowanie: Tak
Rodzaj myszy: Przewodowe
Zasięg pracy: 1.8 m
Interfejs: USB
Rodzaj sensora: Optyczny
Model sensora: PMW 3389
Regulacja czułości: Płynna
Czułość: 16000 DPI
Liczba przycisków: 6
Częstotliwość odświeżania pozycji: 1000 Hz
Podświetlenie: RGB
Profil myszy: Praworęczna
Kabel w oplocie: Tak
Długość [mm]: 120
Szerokość [mm]: 66
Wysokość [mm]: 42
Waga [g]: 62
Długość kabla: 1.8 m

 

kod producenta: 4044951030460