Mysz Light2 100

  • Kod: 4044951029006
  • Producent: Sharkoon
  • Dostępność: Jest Jest  (8 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 102,44 zł / szt. 126,00 zł / szt.

Mysz Light2 100

 

Light² 100 obsługuje szybko wykonywane ruchy, umożliwiając godziny użytkowania bez zmęczenia, dzięki lekkiej konstrukcji wynoszącej zaledwie 78 g, stopce myszy wyposażonej w 100% PTFE i ultra elastycznemu kablowi. Podobnie Light² 100 przyciąga uwagę regulowanym oświetleniem RGB i wydajnym czujnikiem optycznym o rozdzielczości do 5000 DPI. Sześć programowalnych przycisków i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie do gier dla spersonalizowanych ustawień dopełniają już imponującą mysz do gier.

Wygodna w użyciu. Dzięki wadze zaledwie 78 g Light² 100 zasługuje na swoją nazwę. To, w połączeniu z ergonomiczną konstrukcją po prawej stronie, gwarantuje wyjątkowe prowadzenie i polecenia manewru, co powoduje, że granie jest łatwe, a zespół cieśni nadgarstka należy do przeszłości. Dwa duże, dotykowe przyciski kciuka zapewniają wygodne użytkowanie i łatwy dostęp bez względu na ułożenie dłoni.

Niezakłócone pole manewru. Light² 100 jest wyposażona w trzy duże nóżki wykonane w 100% z PTFE, co zapewnia doskonałe właściwości ślizgowe. Ponadto ultra-elastyczny, pleciony kabel tekstylny gwarantuje prawie nieograniczoną swobodę ruchów.

Oświetlenie w dobrym stylu. Podświetlane logo RGB, kółko do przewijania i pasek z tyłu u dołu myszy zapewniają stylowe, ale subtelne akcenty i elegancki wygląd. Korzystając z oprogramowania do pobrania, kolory oświetlenia można dowolnie wybierać z całego spektrum RGB i dostępne są różne opcje efektów świetlnych.

Precyzja dla wszystkich celów. Wbudowany czujnik PixArt 3325 o rozdzielczości do 5000 DPI w siedmiu konfigurowalnych krokach oferuje precyzję do każdego celu. Za pomocą oprogramowania można wygodnie przypisywać regularnie używane polecenia do dowolnego z sześciu programowalnych klawiszach.

Spersonalizowane, dzięki oprogramowaniu do gier. Niezależnie od tego, czy chodzi o nagrywanie makr, dostosowanie oświetlenia RGB, czy też dostosowanie każdego z kroków DPI - oprogramowanie Light² 100 do pobrania oferuje podstawowe i przejrzyste funkcje spersonalizowanej konfiguracji.

 

Typ myszy: Dla graczy
Łączność: Przewodowa
Sensor: Optyczny
Rozdzielczość: 5000 dpi
Liczba przycisków: 6
Rolka przewijania: 1
Interfejs: USB
Długość przewodu: 1,8 m
Profil: Praworęczny
Podświetlenie:
Podświetlana obudowa
Podświetlana rolka
Podświetlane logo
Dodatkowe informacje:
Teflonowe ślizgacze
Kabel w oplocie
Przełączniki Omron
Podświetlenie RGB
Programowalne przyciski
Profile ustawień
20 G akceleracji
1000 Hz Ultrapolling
Żywotność 20 milionów kliknięć
Dołączone akcesoria:
Dodatkowy zestaw ślizgaczy
Kolor: Czarny
Długość: 120 mm
Szerokość: 66 mm
Wysokość: 42 mm
Waga: 78 g

 

kod producenta: 4044951029006