Karta dźwiękowa Mobile DAC PD

  • Kod: 4044951028283
  • Producent: Sharkoon
  • Dostępność: Jest Jest  (20 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 93,50 zł / szt. 115,00 zł / szt.

Karta dźwiękowa Mobile DAC PD

 

Dla wszystkich w ruchu, którzy chcą zanurzyć się w muzyce, gdziekolwiek się udają: Sharkoon prezentuje ultra kompaktowy Mobile DAC PD. Dzięki temu konwerterowi cyfrowo-analogowemu możesz cieszyć się odtwarzaniem i wzmacnianiem w wysokiej rozdzielczości za pomocą zestawom słuchawkowym i słuchawkom z połączeniem TRRS. Zintegrowane połączenie USB-C z funkcją Power Delivery umożliwia także ładowanie urządzenia mobilnego (smartfona, tabletu itp.) podczas użytkowania. Podcasty i streamery skorzystają z wysokiej jakości wejścia mikrofonowego, które zapewnia czyste nagrywanie głosu. A dzięki sprzętowemu korektorowi liniowy miks dźwięku można modyfikować według osobistych upodobań, za jednym naciśnięciem przycisku.

 

Wysoka mobilność dzięki USB-C. Dzięki ultra kompaktowej formie Mobile DAC PD zmieści się w każdej kieszeni. Działa z odpowiednimi słuchawkami i zestawami słuchawkowymi, które korzystają z wtyczek TRRS i jest wygodnie podłączony przez USB-C do urządzenia mobilnego. Mobile DAC PD jest kompatybilny z popularnymi smartfonami i tabletami z Androidem.

 

Pełny dźwięk, pełna bateria. Oprócz portu TRRS i wtyczki USB-C do połączenia z urządzeniami mobilnymi, Mobile DAC PD posiada port USB-C do zasilania. Dzięki temu podłączone urządzenie może być ładowane do 60 W, a jednocześnie używane do odtwarzania muzyki. Zrelaksowana praca na laptopie, tablecie lub MacBooku jest więc zapewniona zawsze i wszędzie.

 

Na żywo, wszędzie. Za pomocą praktycznemu Mobile DAC PD masz nie tylko wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy w kieszeni. Podcasty, rozmowy telefoniczne i czaty głosowe skorzystają z wysokiej jakości wejścia mikrofonowego „On-The-Go”.

 

Certyfikowany dźwięk wysokiej rozdzielczości. Częstotliwości próbkowania 96 kHz przy 24 bitach i doskonałym stosunkiem sygnału do szumu wynoszącym 100 decybeli, sprawia, że Mobile DAC PD gwarantuje zapierające dech w piersiach wrażenia dźwiękowe, co zostało potwierdzone przez Japan Audio Society (JAS).

 

Przydatne dodatki za naciśnięciem jednego przycisku. Mobile DAC PD jest zgodny ze zwykłymi kontrolkami słuchawek, a dodatkowo jest wyposażony w przełączany korektor sprzętowy. Sprawia to, że wyjście audio można szybko i łatwo ustawić według osobistych preferencji. Wybór tradycyjnych ustawień wstępnych jest na wyciągnięcie ręki, z podkreślonym basem, tonami wysokimi lub z ustawieniem, dzięki któremu zarówno bas, jak i wysokie tony są wzmocnione.

 

Rodzaj: Zewnętrzna
Interfejs: USB
Złącza liniowe: Wyjście słuchawkowe
System dźwięku: 2.0
Próbkowanie [bit]: 24
Częstotliwość próbkowania [kHz]: 96
Stosunek sygnału od szumu [dB]: 100
Obsługiwane systemy operacyjne:
Android
Linux
Mac OS
Windows

 

kod producenta: 4044951028283