Karta dźwiękowa Gaming DAC Pro S

  • Kod: 4044951027415
  • Producent: Sharkoon
  • Dostępność: Jest Jest  (20 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 136,59 zł / szt. 168,00 zł / szt.

Karta dźwiękowa Gaming DAC Pro S

 

Gaming DAC Pro S zamienia zwykłe zestawy stereo i słuchawki w wysokiej jakości systemy dźwiękowe. Certyfikowana częstotliwość próbkowania o wysokiej rozdzielczości z odpowiednio dużą głębią bitową zapewnia krystalicznie czystą transmisję głosu i wciągający dźwięk z zapierającymi dech w piersiach szczegółami. Jego olbrzymi stosunek sygnału do szumu wynoszący 100 decybeli jest wyjątkowy w swojej klasie. Ponadto Gaming DAC Pro S jest nie tylko bardzo kompaktowy, ale może być także wygodnie podłączony za pomocą wtyczek USB i TRRS do wszystkich standardowych systemów PC, konsol, słuchawek i zestawów słuchawkowych.

 

Certyfikat wysokiej rozdzielczości. Gaming DAC Pro S jest certyfikowany zgodnie z wymaganiami Japan Audio Society (JAS) dla nowoczesnych i wysokiej rozdzielczości atrybutów audio. To gwarancja wysokiej częstotliwości próbkowania i dynamiki dźwięku, która osiąga studyjną jakość.

 

 

Praktyczny i przenośny. Gaming DAC Pro S jest wielkości pendrive’a, wiec można to nosić ze sobą wszędzie Jest niepostrzeżenie podłączany między komputerem, a zestawem słuchawkowym, jednocześnie gwarantując znaczne wzmocnienie dźwięku.

 

Typ karty dźwiękowej: Zewnętrzna
Interfejs: USB
Próbkowanie: 24 bit
Częstοtliwość próbkowania: 96 kHz
Stosunek sygnału do szumu (SNR): 100 dB
Rodzaje wejść / wyjść: Wyjście słuchawkowe/głośnikowe (jack 3,5 mm) - 1 szt.
Dodatkowe informacje:
Kompatybilność z Playstation 4
Plug-and-play
Dołączone akcesoria: Instrukcja szybkiego startu
Gwarancja: 24 miesiące (gwarancja producenta)

 

kod producenta: 4044951027415