Manipulator 3Dconnexion SpaceMouse Pro

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3DX-700040
  • Producent: 3DConnexion
  • Kod producenta: 886112855383
  • Dostępność: Jest Jest  (18 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 1 369,92 zł / szt. 1 685,00 zł / szt.

Profesjonalny manipulator 3Dconnexion SpaceMouse Pro

Manipulator

3DConnexion SpaceMouse Pro
 

Zaawansowana nawigacja 3D dla profesjonalistów.

Manipulator 3DConnexion SpaceMouse Pro to najnowsze urządzenie w linie profesjonalnych manipulatorów 3D. Posiada on na całej powierzchni miękką wyściółkę na rękę oraz 15 dużych, w pełni programowalnych klawiszy funkcyjnych, umożliwiających szybki dostęp do poleceń aplikacji oraz wygodne menu wyświetlane na ekranie monitora.
 
 

Zaawansowana nawigacja 3D
Podobnie jak pozostałe manipulatory z linii profesjonalnej, SpaceMouse Pro wyposażona jest w 6-cio stopniowy czujnik (6DoF), który pozwala na łatwą nawigację modelami cyfrowymi lub umożliwia ustawienia pozycji kamery w przestrzeni 3D. Wystarczy nacisnąć, przechylić lub obrócić drążek kontrolera aby uzyskać efekt przesuwania, powiększania i obracania modelu lub kamery w sposób precyzyjny i bardzo intuicyjny.

Klawisze szybkiego widoku QuickView
Klawisze szybkiego widoku na modelu SpaceMouse Pro zapewniają natychmiastowy dostęp do 12 widoków, co ułatwia wychwytywanie błedów, poszukiwanie rozwiązań alternatywnych i prezentowanie projektów bardziej efektywnie. Klawisz wyłączania rotacji blokuje oś obrotu, co umożliwia równoczesny ruch przesuwania, oddalania i przybliżania na płaszczyźnie w takich trybach pracy jak np. szkicowanie..

Zaawansowany ergonomiczny kształt
Miękko wykończona podstawa na dłoń zapewnia maksymalny komfort pracy. Każdy z 15 w pełni programowalnych przycisków jest idealnie zlokalizowany, umożliwiając dostęp do często używanych poleceń i jeszcze bardziej efektywną pracę.

Inteligentne klawisze funkcyjne
SpaceMouse Pro automatycznie rozpoznaje i przypisuje komendy do czterech dużych, miękkich w dotyku inteligentnych klawiszy funkcyjnych. Na ekranie monitora pojawia się przypomnienie komend przypisanych do inteligentnych klawiszy funkcyjnych, co pozwala w pełni skoncentrować sie na wykonywanym zadaniu.

Klawisze pomocnicze
Wbudowane klawisze zapewniają dostęp do funkcji Control, Shift, Alt, Esc co pozwala zaoszczędzić czas przez ograniczenie konieczności przenoszenia ręki do klawiatury.

Wirtualna klawiatura numeryczna
Oszczędność czasu dzięki wirtualnej klawiaturze numerycznej SpaceMouse Pro - możliwość wprowadzania danych liczbowych do aplikacji przy użyciu myszy, bez konieczności przenoszenia dłoni na klawiaturę,
 
 
Kolor: Czarny
Konstrukcja myszy: Manipulator 3D
Profil myszy: Uniwersalna
Rodzaj myszy: Przewodowa
Interfejs: USB
Sensor myszy: Nie dotyczy
Maksymalna czułość: 1000 DPI
Liczba przycisków: 15
Zasięg pracy: 1.8 m
Zwijany kabel: Nie
 
kod producenta: 3DX-700040