Manipulator 3Dconnexion SpaceMouse Compact

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3DX-700059
  • Producent: 3DConnexion
  • Kod producenta: 4260016340880
  • Dostępność: Jest Jest  (20 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 636,59 zł / szt. 783,00 zł / szt.

Manipulator dla nowoczesnych projektantów 3Dconnexion SpaceMouse Compact

Manipulator 3Dconnexion SpaceMouse Compact

 

Zaprojektowany dla zaawansowanej nawigacji 3D

SpaceMouse Compact został stworzony, by zapewnić intuicyjną, wygodną i precyzyjną nawigację w aplikacjach CAD, której nie może zagwarantować używanie jedynie standardowej myszki i klawiatury. To idealne narzędzie dla nowoczesnych inżynierów, architektów i projektantów, służące do przeglądania projektów 3D i badania trójwymiarowych obszarów.

Naturalna nawigacja w świecie 3D

Opatentowany przez 3Dconnexion czujnik z technologią sześciu stopni swobody ruchu (6DoF) został zaprojektowany specjalnie w celu manipulowania cyfrowymi modelami lub pozycjami kamery w aplikacjach CAD. Wystarczy tylko pociągnąć, popchnąć, przekręcić lub przechylić drążek kontrolny urządzenia by przesuwać, przybliżać, oddalać i obracać projektem 3D. Druga ręka, spoczywająca na standardowej myszy równocześnie wybiera, tworzy i edytuje model.

Kompaktowa podstawa

SpaceMouse Compact o klasycznym, kompaktowym kształcie jest wystarczająco mały, aby zmieścić się na każdym biurku, a duża, stalowa podstawa zapewnia stabilność urządzenia, co z kolei gwarantuje precyzyjną nawigację 3D.

Łatwy w użyciu

Każdy z dwóch przycisków SpaceMouse Compact otwiera menu radialne 3Dconnexion. Zapewnia ono bezpośredni dostęp do 8 ulubionych poleceń aplikacji. Dzięki naszemu oprogramowaniu 3DxWare 10 możesz łatwo stworzyć swoje własne menu radialne w ciągu kilku sekund lub wybrać przydatne ustawienia wstępne.

Jeden sterownik. Wiele urządzeń.

3DxWare 10 to jeden sterownik dla wszystkich urządzeń firmy 3Dconnexion. Jego prosty lecz zaawansowany interfejs ułatwia dostosowywanie wszystkich produktów firmy 3Dconnexion do własnych potrzeb.

 

Główne właściwości:

Czujnik z technologią 6 stopni swobody ruchu (6DoF) firmy 3Dconnexion
2 programowalne przyciski


Kolor: Srebrny
Akumulator: brak
Wymiary (Dł.xSz.xWys.) [mm]: 77 x 77 x 54
Waga [g]: 480
Obsługiwane systemy operacyjne: Microsoft Windows, macOS
Certyfikacja i rejestracja: CE, FCC (Class B), BSMI, KCC, WEEE, WHQL
Zawartość opakowania:

  • manipulator SpaceMouse Compact firmy 3Dconnexion
  • Gwarancja: 2 lata

kod producenta: 3DX-700059