Keypad Razer Orbweaver Chroma

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Razer
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 493,50 zł / szt. 607,00 zł / szt.
Keypad Razer Orbweaver ChromaKeypad

Razer Orbweaver ChromaWzbogać swój arsenał gracza w klawiaturę gamingową oferującą 20 programowalnych i mechanicznych przycisków, które będziesz mógł zaprogramować, aby używać ich w grach, tworzyć klawisze skrótu oraz makra. To wszystko w zasięgu opuszków palców.

Keypad posiada również ruchomy, w 8 kierunkach pad pod kciuk, a także konfigurowalne moduły pod kciuk, które jeszcze bardziej poszerzą Twój repertuar umiejętności, które dają Ci przewagę w każdej grze. Pad pod kciuk może zostać wykorzystany zarówno do poruszania się, jak i wprowadzania niemal nieskończonych możliwości kombinacji czarów i umiejętności, które można stworzyć za pomocą aplikacji sterownika Razer Synapse.

Technologia dla Twojej wygody

Klawiatura Razer Orbweaver Chroma została wyposażona w moduły pod kciuk, dłoń i nadgarstek, które możesz konfigurować i dostosowywać do własnych potrzeb, aby uzyskać maksymalny komfort, szczególnie podczas długich sesji grania.

Przesuwaj każdy moduły do przodu lub do tyłu, tak aby Twój kciuk i dłoń wygodnie spoczywały na nich. Dzięki temu zmniejszysz zmęczenie i napięcie mięsni w Twojej dłoni poprzez łatwy dostęp do wszystkich przycisków.

Wielokolorowe podświetlenie

Keypad Razer Orbweaver Chroma cechuje możliwość zaprogramowania podświetlenia dla każdego przycisku osobno. Kolor podświetlenia można wybrać spośród palety 16.8 miliona kolorów.

Dodatkowo gracz ma do wyboru szeroką gamę efektów podświetleń dostępnych z poziomu aplikacji Razer Synapse. Aplikacja ta pozwala również na synchronizowanie efektów podświetlenia pomiędzy różnymi urządzeniami Chroma poprzez pojedynczy przycisk.

 

Specyfikacja

Typ Numeryczna
Dla graczy
Łączność Przewodowa
Interfejs USB
Podświetlenie klawiszy Wielokolorowe
Punktowe - każdy klawisz w innym kolorze
Kolor Czarny
Obsługiwane systemy Windows
Dodatkowe informacje Podpórka pod nadgarstki
Podświetlane logo
Waga 395 g
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja sprzedawcy)
Kod produktu RZ07-01440100-R3M1