Joystick Thrustmaster T Flight Hotas PS4

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Thrustmaster
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: 2-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 284,54 zł / szt. 349,99 zł / szt.

Joystick z regulatorem przepustnicy dla pasjonatów gier-symulatorów lotu

Joystick + regulator przepustnicy

Thrustmaster T Flight Hotas 4 PC/PS4

 

Jesteś fanem symulacji lotniczych? Poszukujesz joysticka do gier na PC lub PS4? Oto najlepsze rozwiązanie: T-Flight Hotas 4.
 
 
WYSOKA FUNKCJONALNOŚĆ

Joystick T-Flight Hotas 4 cechuje pełna precyzja, ergonomia wykonania i możliwości regulacji oporu, dzięki temu można go dopasować do wszystkich stylów lotu. Joystick wyposażony został w podwójny system kontroli aerodynamicznej. Aby zwiększyć komfort gry, zastosowano w nim 5 osi ruchu oraz 14 przycisków funkcyjnych: 12 akcji, Rapid Fire, a także wielokierunkowy przełącznik, pozwalający na zmianę podglądu z nawigacji na panoramę. 12 przycisków są w pełni programowalne, wszystkie ustawienia można zapisać do wewnętrznej pamięci urządzenia.


KOMFORT UŻYTKOWANIA

Joystick posiada szeroka rękojeść mająca zwiększyć komfort kierowania oraz stosunkowo wysoką wagę podstawy, zapewniającą odpowiednią stabilność urządzenia. Dzięki wbudowanym przyciskom dla systemu Play Station 4 produkt umożliwia szybki dostęp do funkcji społecznościowych, przełączanie między grą a systemem czy poruszanie się po menu.


ŁATWA INSTALACJA


Gamepad Thrustmaster T.Flight Hotas 4 nie wymaga żadnych sterowników! Instalacja jest banalnie prosta - po prostu podłącz i graj. Produkt jest kompatybilny z systemami Windows Vista, 7, 8, 10.
 

WIODĄCY PRODUCENT


Joystick Thrustmaster T.Flight  to produkt wykonany przez czołowego producenta akcesoriów gamingowych i współpracuje z niemal wszystkimi grami na platformie PC.


POLSKA DYSTRYBUCJA


Oferowany produkt pochodzi z legalnej POLSKIEJ dystrybucji, wysyłka następuje maksymalnie w ciągu 1-3 dni roboczych. Wszystkie oferowane przez nas produkty są dostępne na naszym magazynie w Polsce.

 

 

Parametry:

Przeznaczenie PC
PS4
Typ połączenia przewodowe
Liczba przycisków 14
Programowanie przycisków TAK
W zestawie:

Przepustnica
Joystick
Instrukcja obsługi PL

Gwarancja 24 mc
Kod producenta 4160656