Jabra BIZ 2400 Mono NEXT GENERATION

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Jabra
  • Dostępność: Na zamówienie - +48 13 306 10 10 Na zamówienie - +48 13 306 10 10
    Czas realizacji: 14 dni
  • szt.
  • Cena netto: 724,39 zł / szt. 891,00 zł / szt.
Jabra BIZ 2400 Mono NEXT GENERATION

Słuchawki


Jabra BIZ 2400 Mono NEXT GENERATION


 


Lepsze rozmowy
Najważniejszą funkcją w centrum kontaktowych jest eliminacja odgłosów otoczenia z głośnego środowiska i zapewnienie, że klient wyraźnie usłyszy głos rozmówcy.Mikrofon ze wzmocnionym wyciszaniem szumów zapewnia najwyższy stopień wyciszenia hałasu pochodzącego z otoczenia w naszym dowolnym zestawie słuchawkowym.

Lepszy dźwięk
Jeśli jesteś w głośnym otoczeniu, potrzebujesz świetnego dźwięku, aby usłyszeć głos klienta. Być może czasami musisz skoncentrować się na pracy i słuchać muzyki z dźwiękiem HIFI. Jabra Biz 2400 II świetnie nadaje się do obydwóch celów.
Technologia dźwięku HD zapewni, że wyraźnie usłyszysz rozmówcę
Głośniki zmniejszają hałas otoczenia, więc możesz skoncentrować się na rozmowie
Specjalnie zaprojektowany mikrofon redukujący szum eliminuje ostre dźwięki oddechu i odgłosy trzaskania, które często można usłyszeć w trakcie rozmów.

Lepsza konstrukcja
Jabra Biz 2400 II ma wytrzymałą konstrukcję dostosowaną do bardzo intensywnej eksploatacji w centrum kontaktowym, co oznacza rzadszą wymianę zestawów słuchawkowych i mniej czasu przestojów dla całego zespołu oraz niższe całkowite koszty posiadania.
Przewód wzmacniany włóknami Kevlar® jest w stanie wytrzymać intensywną eksploatację w centrach kontaktowych i chroni przed uszkodzeniem z powodu krzeseł biurowych na kółkach, ostrych obiektów i codziennego zastosowania.
Wysięgnik można obrócić o 360 stopni, bez ryzyka złamania.
 
PeakStop™
PeakStop™ natychmiast eliminuje szkodliwe dźwięki zanim dotrą do uszu użytkownika. To utrzymuje głośność na bezpiecznym poziomie i chroni słuch.

Wygodna rozmowa
Idealnie dopasowanie dzięki lekkiej, ergonomicznie zaprojektowanej konstrukcji, miękkim nausznikom słuchawek, regulowanemu pałąkowi nagłownemu i wysięgnikowi mikrofonu. Twój zestaw słuchawkowy pozostanie wygodny przez cały dzień.

Dźwięk HD / dźwięk szerokopasmowy
Jakość dźwięku HD umożliwia prowadzenie żywych, realistycznych rozmów. Nie będziesz mieć problemów z usłyszeniem swojego rozmówcy.

FreeSpin™
Możesz obracać wysięgnik o 360 stopni, bez ryzyka złamania go. Odnajdź ustawienie mikrofonu odpowiednie właśnie dla Ciebie.

Przewód wzmacniany Kevlarem®
Przewody mają wytrzymałą konstrukcję i są wzmocnione Kevlarem®. Są niezwykle trwałe i sprostają niemal wszystkim wymogom codziennego użytkowania.

Mikrofon z funkcją redukcji szumów
Mikrofony z funkcją redukcji szumów ograniczają niepożądane odgłosy z otoczenia i idealnie sprawdzają się w głośnych i zatłoczonych miejscach, takich jak otwarte biura.

Mikrofon Air Shock
Trzymanie mikrofonu blisko ust może doprowadzić do powstania niepożądanego hałasu spowodowanego oddechem. Aby go zmniejszyć, skonstruowaliśmy mikrofon z wieloma małymi otworami i umieściliśmy wewnątrz warstwę pianki. To znacząco zapobiega przenikaniu fal powietrza i podwyższa jakość rozmów.