GamePad Razer wildcat - XONE (RZ06-01390100-R3M1)

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Razer
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: 2-3 Dni
  • szt.
  • Cena netto: 493,50 zł / szt. 607,00 zł / szt.
GamePad Razer wildcat - XONE (RZ06-01390100-R3M1)
GamePad Razer wildcat - XONE


Stworzony, aby się wyróżniać, Razer Wildcat został wyposażony w cztery dodatkowe przyciski – 2 bumpery na uchwytach i 2 wyjmowane triggery pod spodem. Umiejscowione tuż pod palcami gracza, te wielofunkcyjne przyciski mogą zostać indywidualnie przystosowane, aby powielić funkcję któregokolwiek przycisku na kontrolerze. Dzięki możliwości skonfigurowania kontrolera, to gracz decyduje jak poprowadzi rozgrywkę.

Razer Wildcat został stworzony, by zapewnić graczom jak najwygodniejszą rozgrywkę nawet w trakcie najbardziej zaciekłych bitew. Waga kontrolera jest zbliżona do wagi standardowego kontrolera Xbox One, ale wyróżnia go jego dopracowany, ergonomiczny kształt połączony z przemyślanym rozlokowaniem wielofunkcyjnych przycisków. Te cechy w połączeniu z wyjątkowo czułymi przyciskami Hyperesponse ABXY sprawiają, że Razer Wildcat doskonale sprawdzi się w trakcie długotrwałych sesji i w kluczowych momentach turniejów.


Gdy utrata koncentracji na zaledwie ułamek sekundy, może zaważyć na całej grze, kluczowe jest, by gracz skupił się na tym, co najważniejsze – akcji gry. Wbudowany panel Quick Control zapewnia łatwy dostęp do szerokiej gamy funkcji, od przełączania profili po dostosowywanie lub wyciszanie dźwięków gry i czatu. Gracz już nigdy nie będzie musiał odrywać dłoni od kontrolera w trakcie rozgrywki.

Producent Poleca: 4 dodatkowe przyciski pozwalającą na personalizację sprzętu i stworzone ze stali wzbogaconej włóknem węglowym drążki analogowe i wyjmowalne triggery ze stali lotniczej świadczą o wysokiej jakości wykonania.
Podstawowe cechy:
  • Interfejs: Przewodowy
  • Przeznaczenie: PC, XBox ONE