Basket_selected
Koszyk jest pusty

Kontakt

    

    Ewa Czekaj

               Ewa Czekaj
               koordynator
         sklepu internetowego

    e-mail: sklep@fanpix.pl

    tel. 13 306 10 10
    GG: 55753992
    czynne w godzinach:
    pon - pt 8:00 - 17:00
    sob 9:00 - 13:00

Kategorie

Blog sklepu Fanpix.pl
Fanpix rzetelnym sklepem
SSL
 Tax free zwrot VAT dla podróżnych

GamePad Razer wildcat - XONE (RZ06-01390100-R3M1)

Producent: Razer
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 2-3 Dni
szt.
Cena katalogowa:607,00 zł (Cena katalogowa:493,50 zł)
Rabat: -30,35 zł (Rabat: -24,67 zł)
Cena netto: 468,82 zł / szt. 576,65 zł / szt.
GamePad Razer wildcat - XONE


Stworzony, aby się wyróżniać, Razer Wildcat został wyposażony w cztery dodatkowe przyciski – 2 bumpery na uchwytach i 2 wyjmowane triggery pod spodem. Umiejscowione tuż pod palcami gracza, te wielofunkcyjne przyciski mogą zostać indywidualnie przystosowane, aby powielić funkcję któregokolwiek przycisku na kontrolerze. Dzięki możliwości skonfigurowania kontrolera, to gracz decyduje jak poprowadzi rozgrywkę.

Razer Wildcat został stworzony, by zapewnić graczom jak najwygodniejszą rozgrywkę nawet w trakcie najbardziej zaciekłych bitew. Waga kontrolera jest zbliżona do wagi standardowego kontrolera Xbox One, ale wyróżnia go jego dopracowany, ergonomiczny kształt połączony z przemyślanym rozlokowaniem wielofunkcyjnych przycisków. Te cechy w połączeniu z wyjątkowo czułymi przyciskami Hyperesponse ABXY sprawiają, że Razer Wildcat doskonale sprawdzi się w trakcie długotrwałych sesji i w kluczowych momentach turniejów.


Gdy utrata koncentracji na zaledwie ułamek sekundy, może zaważyć na całej grze, kluczowe jest, by gracz skupił się na tym, co najważniejsze – akcji gry. Wbudowany panel Quick Control zapewnia łatwy dostęp do szerokiej gamy funkcji, od przełączania profili po dostosowywanie lub wyciszanie dźwięków gry i czatu. Gracz już nigdy nie będzie musiał odrywać dłoni od kontrolera w trakcie rozgrywki.

Producent Poleca: 4 dodatkowe przyciski pozwalającą na personalizację sprzętu i stworzone ze stali wzbogaconej włóknem węglowym drążki analogowe i wyjmowalne triggery ze stali lotniczej świadczą o wysokiej jakości wykonania.
Podstawowe cechy:
  • Interfejs: Przewodowy
  • Przeznaczenie: PC, XBox ONE