Fotel gamingowy PRO-GAMER MAVERIC PLUS CZARNY

  • Kod: PG52
  • Producent: PRO-GAMER
  • Dostępność: Jest Jest  (4 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 821,95 zł / szt. 1 011,00 zł / szt.

Fotel gamingowy PRO-GAMER MAVERIC PLUS CZARNY

 

Fotel gamingowy MAVERIC może być jeszcze lepszy. Prezentujemy ulepszoną wersję, wyposażoną w nowoczesny mechanizm MULTIBLOCK, efektowny podłokietnik oraz materiałowe poszycie. To idealne rozwiązanie dla każdego gracza, który spędza godziny przed komputerem i chce w tym czasie cieszyć się z najwyższej wygody. Wybierając fotel MAVERIC, zyskujemy sprzęt o niespotykanym designie. To prosty dowód na fakt, że nowoczesne technologie mogą iść w parze z efektownym wyglądem. Docenią go znajomi i współpracownicy. Swoją rolę wypełni równie dobrze w domowym zaciszu, jak i w  wieloosobowym biurze. Jeśli cenisz komfort i dbasz o wygodę, koniecznie zdecyduj się na fotel gamingowy MAVERIC.

 

Profesjonaliści wybierają MAVERIC +

Wszystko w życiu można robić na dwa sposoby: przy minimalnym wysiłku lub na maksimum możliwości. PRO-GAMER w swoje produkty zawsze wkłada najwyższe pokłady zaangażowania, dlatego nasze fotele zadowolą najbardziej wymagających klientów. Profesjonaliści docenią wygodę, wygląd i niestandardowe technologie zastosowane w modelu MAVERIC +. Posiada on wiele funkcjonalnych zastosowań. Przyda się w trakcie wielogodzinnych rozgrywek ze znajomymi lub zwiększy komfort podczas każdej pracy biurowej. Koło produktu tak łatwego w eksploatacji, a zarazem posiadającego niespotykaną estetykę, nie sposób przejść obojętnie.

 

Fotel posiada regulowaną funkcję odchylenia, która umożliwia dostosowanie oporu do wagi oraz ruchów użytkownika, co zapewnia większą stabilność i kontrolę.

Gumowane koła nie rysujące powierzchni doskonale amortyzują nierówności. Idealnie spiszą się w każdym domu czy biurze. 

 

Maveric + wykończony jest miękkim, przepuszczającym powietrze materiałem o dużej wytrzymałości. Całość tapicerki wykańczają wysokiej jakości szwy wykonane z najwyższą starannością. 

 

Rodzaj produktu: Fotel
Kolor: Czarny
Obicie: Materiał
Regulacja podłokietnika: Tak
Maksymalne obciążenie: 150 kg
Wysokość siedziska [cm]: 46-56
Szerokość [cm]: 55
Głębokość [cm]: 55
Waga [kg]: 31

 

kod producenta: PG52