Fotel gamingowy PRO-GAMER ATILLA 2.0 SZARY

  • Kod: 3921
  • Producent: PRO-GAMER
  • Dostępność: Jest Jest  (10 szt.)
  • szt.
  • Cena netto: 423,00 zł / szt. 520,29 zł / szt.

Fotel gamingowy PRO-GAMER ATILLA 2.0 SZARY

 

Model:

ATILLA 2.0

Waga:

19 kg

Materiał:

Skóra ekologiczna

Mechanizm:

Tilt

Podłokietniki:

Bez regulacji

Koła:

Gumowane

Szerokosć podstawy:

71 cm

Szerokość fotela:

63 cm

Wysokosc oparcia:

78 cm

Szerokość siedziska:

53 cm

Głębokość siedziska:

47 cm

Maksymalna wysokość siedziska:

54 cm

Minimalna wysokość siedziska:

44 cm

Maksymalne obciążenie:

130 kg

 

Wybór numer jeden dla każdego gracza i osób troszczących się o własny komfort. Unikatowy design oraz innowacyjna konstrukcja spełnią wymagania osób ukierunkowanych na wysoką jakość. Oglądając urządzenie, na chwilę dłużej warto zatrzymać się np. przy oparciu. Jest ono inspirowane siedzeniami kubełkowymi z samochodów sportowych. Zadbano nawet o poduszkę pod kark. Pozwala to komfortowo ułożyć głowę i przekłada się bezpośrednio na zniwelowanie problemu sztywnego karku.

Mierzymy wysoko, dlatego sporych rozmiarów jest czarno-białe oparcie. Dzięki niemu ATILLA zyskuje na drapieżnej prezencji, która wpływa także na możliwości aranżacyjne fotela. Doskonale odnajdzie się on w różnych wnętrzach i będzie integralnym elementem wielu aranżacji. Design fotela idzie w parze z ergonomią użytkowania. Funkcjonalności urządzenia docenią użytkownicy z różnych branż. Przyda się on równie dobrze do domowego relaksu, jak też do wielogodzinnej pracy przy biurku. Fotel gamingowy od PRO-GAMER wykonano z najwyższej jakości materiałów, aby efektywnie służył przez lata.

Perfekcja wykonania w każdym elemencie

Nie wystarczy dobrze wyglądać. Model ATILLA posiada wiele ciekawych właściwości, które tylko czekają na odkrycie. Zastosowane rozwiązania sprzyjają komfortowi pracy, zadowalając klientów o dużych oczekiwaniach. Docenią je gracze, pracownicy oraz menedżerowie wysokiego szczebla. Z fotela mogą korzystać osoby o postawnej posturze, które – podobnie jak reszta użytkowników – z przyjemnością zanurzą się w jego ergonomicznych kształtach. Mowa tu np. o specjalnie profilowanym zagłówku. Nie mniej istotne jest oparcie, ukształtowane tak, aby sprzyjało przyjmowaniu prawidłowej postawy.

Wszystko to sprawia, że nawet po wielu godzinach nie odczujemy bólu lub zmęczenia. Nie straszne nam będą sztywność karku oraz nieprzyjemne dolegliwości związane z plecami. Wpływa na to ergonomiczny kształt fotela, wzorowany na siedzeniach znanych ze sportowych modeli samochodów. Mowa tu o kubełkowej konstrukcji. Ten kształt stanowi jeden z atutów modelu ATILLA. Fotel pozycjonuje plecy, niejako wymuszając prawidłową postawę. Pomaga to w zachowaniu zdrowego kręgosłupa. Nie wpływa za to w żaden sposób na komfort użytkowania. Wręcz przeciwnie, skutecznie zwiększa wygodę podczas codziennej eksploatacji.