Cyfrowy notatnik Wacom Bambook Slate A5 CDS-610S

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Wacom
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 471,54 zł / szt. 559,00 zł 580,00 zł / szt.
Cyfrowy notatnik Wacom Bambook Slate A5 CDS-610S
Bamboo Slate to inteligentny notatnik z eleganckim długopisem. Pozwala pisać ręcznie, i zapiywać swoje odręczne notatki lokalnie lub w chmurze.

 
Bamboo Slate jest prosty w użyciu i sprawia, że łatwo jest przenieść swoje notatki z wersji papierowej do cyfrowego świata.
Zapisz swoje uwagi i pomysły w sposób naturalny za pomocą pióra na dowolnym papierze. Po naciśnięciem przycisku, Bamboo Slate konwertuje pismo odręczne na "żywe" pliki cyfrowe. Bezpłatna subskrypcja Inkspace Basic wymaga jedynie uzyskania bezpłatnego konta Wacom ID. Usługa zapewnia bezpieczne przechowywanie treści w chmurze i pozwala łatwo udostępniać pliki na różnych urządzeniach (smartfonach, tabletach i komputerach), zapewniając dostęp do nich zawsze i wszędzie.

Zapisz za pomocą pióra na dowolnym papierze, a następnie przechowuj i udostępniaj swoje notatki w chmurze
Swoje pomysły zapisz na dowolnym papierze, a po naciśnięciu jednego przycisku przekształć je w pliki cyfrowe. Nie martw się, jeśli nie jesteś w pobliżu urządzenia mobilnego, Slate może zapisać do 100 stron i zsynchronizowania ich później.

Usprawnij swoją pracę
Dzięki aplikacji Wacom Inkspace i urządzenia z systemem iOS lub Android obsługującego standard Bluetooth, można organizować, edytować i udostępniać swoje notatki i szkice. A także, można połączyć strony z notatkami, dodać rysunki, kolor lub inne elementy do istniejących już notatek.

Jeden kolor, dwa rozmiary
Wybierz to, czego potrzebujesz: Bamboo Slate jest dostępny w formacie A4 i A5, oba wykonane są wysokiej jakości poliuretanu w kolorze szarym z przodu, a także z wytrzymałego nylonu z tyłu. Piórko ma ergonomiczną trójkątną konstrukcję, jego miękka powierzchnia i czuła na nacisk końcówka, oferują komfortową pracę i miłe doświadczenie w trakcie rysowania czy pisania.

Eksport do chmury i poza nią
Zsynchronizuj notatki z usługą cloud Inkspace z dostępem na wszystkich urządzeniach lub wyeksportuj plik do innych usług w chmurze, takimi jak Dropbox®, Evernote® lub OneNote®. Aplikacja Wacom Inkspace potrafi również wyeksportować plik w formacie JPG, PNG, PDF i WILL.

Inkspace Basic / Plus
Bezpłatna subskrypcja zapewnia bezpieczne przechowywanie treści w chmurze i pozwala łatwo udostępniać pliki na różnych urządzeniach (smartfonach, tabletach i komputerach), zapewniając dostęp zawsze i wszędzie. Zaawansowana subskrypcja Inkspace Plus daje dostęp do jeszcze większej liczby funkcji, takich jak konwersja odręcznego pisma na tekst formatowany, albo eksport wektorowy w formacie .SVG. Ponadto oferuje 50 GB miejsca, udostępnianie treści w zespołach oraz możliwość współpracy w czasie rzeczywistym w edytowalnych plikach. 

Bamboo Paper
Bamboo Paper, aplikacja, która zamienia urządzenie mobilne w notatnik, jest idealnym uzupełnieniem aplikacji Wacom Inkspace. Można w niej łatwo zmieniać i udoskonalać przechwycone notatki i pomysły. Aplikacja oferuje różne palety kolorów, narzędzia i możliwość dodawania adnotacji na obrazach. Dla łatwego udostępniania i synchronizowania zawartości, Bamboo Paper jest zintegrowana z usługą Inkspace.


Przyjemność z rysowania
Jeśli Twoją pasją jest rysowanie, Bamboo Slate jest właśnie dla Ciebie. Sprawdź swoje szkice i użyj do edycji cyfrowego atramentu, aby dodać elementy, kolory itp.

Połącz siły
Użyj odręcznych notatek w klasie lub na spotkaniu. Zastosowanie Bamboo Slate pozwala przekształcić pomysły na cyfrowe pliki, edytować je i dzielić się nimi.

CDS-610S


Notatnik do tabletów i telefonów
Ergonomia Prawo i lewo ręczny
Kolor Szary z akcentami pomarańczowymi
Typ Smartpad
Wielkość

Około: 249 x 186 x 7 mm 

Obszar roboczy Około A5 / połowa letter
Wymagania systemowe Urządzenie z Bluetooth® i systemem iOS lub Android
tablet lub telefon
Aplikacja Inkspace, połączenie z internetem,
Papierowy wkład 80 stron (<8 mm)
Poziomy nacisku 1024
Ciężar 4264 g Smartpad / 17 g Piórko
Piórko Piórko z wkładem piszącym
Technologia Rezonans magnetyczny
Zestaw zawiera Bamboo Slate, Piórko i wkład, wkład papierowy, przewód micro USB
Dołączony przewód USB Tak
Gwarancja 24 miesiące