Zasilacz Corsair Enthusiast Series TX750

  • Kod: CP-9020131-EU
  • Producent: Corsair
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • szt.
  • 519,00 zł / szt.

Zasilacz Corsair Enthusiast Series TX750
 

WYDAJNOŚĆ Z CERTYFIKATEM GOLD ORAZ CZĘŚCIOWO MODULARNY SYSTEM KABLI ZAPEWNIAJĄ ŁATWĄ INSTALACJĘ ORAZ MAŁE ZUŻYCIE ENERGII

Zasilacze Corsair z serii TX są idealnym rozwiązaniem dla podstawowych systemów desktopowych, które wymagają niskiego zużycie energii, niemal bezgłośnego działania oraz prostoty instalacji. Wyposażono je tylko i wyłącznie w japońskie kondensatory 105°C, które gwarantują stabilne zasilanie oraz długotrwałą niezawodność. Wydajność potwierdzona certyfikatem 80 PLUS Gold zmniejsza koszty użytkowania oraz generowanie ciepła. Płaskie, izolowane, czarne modularne kable z wyraźnie oznaczonymi złączami ułatwiają instalację i organizację przestrzeni w obudowie.

 

CERTYFIKAT WYDAJNOŚCI 80 PLUS GOLD

Wyjątkowa wydajność zasilaczy serii TX znalazła odzwierciedlenie w certyfikacie 80 Plus Gold, który potwierdza niskie zużycie energii i mniejsze straty cieplne, a w konsekwencji także niższy koszt użytkowania. Zmniejszone wydzielanie ciepła wpływa również na cichszą pracę wentylatora, który nie musi stale działać na najwyższych obrotach.

 

MODULARNE KABLE Z WYRAŹNIE OZNACZONYMI ZŁĄCZAMI

Płaskie, izolowane czarne kable są na wpół modułowe, a to oznacza, że możesz użyć tylko tych przewodów, których naprawdę potrzebujesz i wciąż mieć świetne rezultaty. Wyraźnie oznaczone złącza sprawia, że instalacja będzie prosta i szybka.

 

PROJEKTANCI I KONTROLERZY JAKOŚCI OD CORSAIR

Każdy zasilacz marki Corsair to dzieło naszego kalifornijskiego zespołu projektantów. I każdy konstruujemy tak, aby dokładnie spełniał nasze specyfikacje oraz wymagania. Tę samą uwagę, którą przywiązujemy do projektowania i testowania naszych słynnych, docenianych, zaawansowanych zasilaczy, przywiązujemy również do sprzętu z serii TX-M. Koniec końców Ty potrzebujesz pewności i niezawodności bez względu na to, jak dużo pieniędzy przeznaczasz na swój sprzęt.

Moc [W]: 750
Certyfikat sprawności: 80 Plus Gold
Układ PFC: Aktywny
Średnica wentylatora [mm]: 120
Modularne okablowanie: Pół modularny
Max. moc linii +12V: 744W
Max. moc linii +3.3V/+5V: 130W
Maks. obciążenie linii +5V: 15
Maks. obciążenie linii -12V: 9.6
Złącza
ATX 24-pin (20+4): 1
SATA: 8
Pozostałe złącza: 2 x Floppy
Wysokość [mm]: 86
Szerokość [mm]: 150
Głębokość [mm]: 140
Waga [g]: 1700

Kod producenta: CP-9020131-EU