Stojak Wheel Stand Pro DELUXE (G7)

30-06-2020


Stojak Wheel Stand Pro Deluxe to stabilny stojak do gier dedykowany w pierwszej kolejności do cięższych kierownic Logitech (G27, G29, G920 etc).

Złożony jest z podstawy która bazuje na 2 równoległych rurach, do tego mamy rurę prowadzącą do góry zakończoną mocowaniem z płaską blachą będącą podstawą koła kierownicy. Do zestawu dołączony mamy płaskownik (płaską belkę metalowa) z otworami i śrubami do mocowania pedałów.

Instalacja kierownicy Logitech G29 czy G920 jest prosta i nie zajmie wiele czasu.
1. Wpierw należy upewnić się żeby wpiąć kable zasilające/komunikacyjne do kierownicy. Następnie mocujemy kierownicę. W 2 środkowe otwory na płaskiej czarnej płytce przykręcimy dwoma czarnymi imbusowymi śrubami podstawę kierownicy. Aby ułatwić sobie zadanie rurkę nieemaliowaną (srebrną) wyciągnijmy ze stojaka).
2. Odpowiednie zamocowanie pedałów: Pedały ustawiamy na podłożu na stojaku w ten sposób aby się nie ruszały, prawidłowo ustawione pedały z jednej strony ograniczone są czarną rurką podstawy stojaka a z drugiej gumowanymi nakładkami. Teraz odwracamy stojak i używamy nieemaliowanego płaskownika do pedałów wkręcając śrubę w wywiercony środkowy otwór na płaskowniku. Pod płaskownik umieszczamy zasilacz – jest to funkcjonalne i wygodne miejsce na umieszczenie zasilacza tak żeby nie przeszkadzał podczas gry. Odpowiednio dokręcamy śrubę przyciskając płaskownik.
3. Pozostaje uporać się z przewodami: prowadzimy je wzdłuż rur stojaka, uporządkowujemy i przypinamy linkami-kabelkami „trytkami”.

 

Zobacz instrukcję montażu kierownicy na video:


 

Stojak WSP DELUXE zakupisz w sklepie Fanpix.pl:

https://fanpix.pl/stojak-wheel-stand-pro-deluxe-logitech.html

 


#stojak-do-kierownic-do-gier-montaż #stojak-do-gier-stabilny #stojak-do-ciezszych-kierownic-do-gier #stojak-deluxe-G7 #stojak-wheel-stand-pro-deluxe #stojak-WSP-DELUXE-do-Logitech-i-Thrustmaster #stojakdogier #stojakdokierownicy #stojakdokierownicdogier #stojakdokierownicydogier #stojaklogitech #deluxeg29 #stojakdologitechg27g29 #wsp deluxe #wheel-stand-pro #składanystojak #stojakmetalowydogier #stojakdogier-polskiproducent #stojakidokierownicthrustmaster #stojakidokierowniclogitech #wsp-deluxe-g27-g29-instrukcja-montazu-instalacji