Mała i elegancka obudowa komputerowa Mini-ITX.

21-07-2020

Mała elegancja z wysoką jakością - tak można w skrócie określić istotę produktu jakim jest obudowa komputerowa Sharkoon QB ONE.

Ten "PC-computer case" w kolorze czarnym w formacie Mini-ITX nie tylko zajmie niewiele miejsca ale upiększy przestrzeń np. salonu stając się funkcjonalnym oraz eleganckim "meblem". Sharkoon QB ONE posiada panel boczny wykonany z hartowanego szkła co pozwoli jej właścicielowi wyrazić piękne efekty oświetlenia. Obudowa jest także lakierowana wewnętrznie. System do uporządkowania kabli jak też mocowanie zapobiegające wygięciu karty graficzne to tylko niektóre udogodnienia pozwalające w komfortowy sposób zamocować podzespoły komputera. Do dyspozycji mamy 7 gniazd karty rozszerzeń, 2 porty USB 3.0 na górze, 2 porty USB 2.0 oraz w sumie 2 porty audio audio.

sharkoon obudowa mini-itx
W obudowie można zamontować konwencjonalne zasilacze ATX (nie w pełni modularne), ale gdy zainstalujemy zasilacz SFX, uzyskamy jeszcze więcej miejsca.
Obudowa może być używana zarówno poziomo jak i pionowo.

Chłodzenie
Na górze przewidziany jest cichy wentylator 120 mm, możliwy jest także montaż dodatkowego wentylatora 120mm. Górna część obudowy wyposażona została także w przestrzeń na chłodnicę do chłodzenia wodnego o średnicy 240mm. Otwory wentylacyjne w bocznych panelach wyposażone są w filtry przeciwpyłowe.
Z tyłu obudowy znajduje się miejsce na montaż wentylatora o średnicy 80mm.

QB ONE umożliwia instalację wydajnej karty graficznej z dwoma gniazdami o maksymalnej długości do 31,5 cm. Można w niej zainstalować maksymalnie dwa dyski twarde 3,5 "lub dwa dyski 2,5" HDD/SSD. Natomiast miejsce na dodatkowy 2,5-calowy dysk twardy/dysk SSD znajduje się z tyłu obudowy, zamiast wentylatora 80 mm.
W obudowie przewidziano chłodzenie procesora o maksymalnej wysokości do 15 cm.
Łatwe otwieranie i zamykanie obudowy, ułatwiają praktyczne pokrętła co sprawia, że wszelkie komponenty pozwalają się zamontować w krótkim czasie.
Obudowa PC Sharkoon QB ONE Mini-ITX sprawdzi się jako wydajny komputer do gier. Trzeba pamiętać, że nie jest ona kompatybilna z modularnymi zasilaczami ATX, leposzym rozwiązaniem będzie zastosowanie zasilacza SFX.

Płyta główna:     Mini-ITX
Maks. długość karty graficznej:     31,5 cm
Maks. wysokość chłodzenia na procesor:     15,0 cm
Maks. długość zasilacza:     14,5 cm
Maks. grubość chłodnicy z wentylatorem:     5,0 cm

Sharkoon QB ONE


https://fanpix.pl/obudowa-komputerowa-sharkoon-qb-one.html - cena: 189,00 zł