BlackWidow X Chroma Mercury Ed. - US Layout RZ03-01762000-R3M1

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Razer
  • Dostępność: Na zamówienie - +48 13 306 10 10 Na zamówienie - +48 13 306 10 10  (0 szt.)
    Czas realizacji: 14 dni
  • szt.
  • Cena netto: 580,49 zł / szt. 713,00 zł 714,00 zł / szt.

BlackWidow X Chroma Mercury Ed. - US Layout

BlackWidow X Chroma Mercury Ed. - US Layout

 

TURNIEJOWY PRECYZJA
Zaprojektowane specjalnie z myślą o grach, Razer Mechanical Switches działają w optymalnej odległości, zapewniając szybkość reakcji, jak nigdy dotąd. Razer Mechanical Switches są uznawane za nowy standard wszystkich mechanicznych klawiatur do gier od ich wprowadzenia.

 

DŁUGA TRWAŁOŚĆ
Razer Mechanical Switches konsekwentnie sprawdzają się jako najlepsze w grach, zapewniając jednocześnie niezrównaną wydajność i niezawodną trwałość bez żadnych kompromisów. Ta sama technologia i projekt Razer jest obecnie produkowana wewnętrznie, zapewniając nawet bardziej rygorystyczne wymagania dla każdego wyprodukowanego przełącznika, dając w rezultacie żywotność nawet do 80 milionów kliknięć.

 

ZASILANY PRZEZ RAZER CHROMA
Razer BlackWidow X Chroma posiada indywidualnie programowalne podświetlane klawisze z 16.8 milionami opcji kolorów, które można łatwo ustawić za pomocą myszy Razer Synapse. Od wstępnie załadowanych efektów świetlnych dla różnych rodzajów gier, do własnej niestandardowej, specjalnie zaprogramowanej palety kolorów, możesz bez wysiłku ulepszyć wrażenia płynące z grania w sposób, który jest unikalny tylko dla Ciebie.

 

STWORZONA DO PERFEKCJI
Razer BlackWidow X Chroma ma zupełnie nowy wygląd, aby ukazać elegancki i kompaktowy kawałek inżynieryjnej pomysłowości. Wykonane z wojskowego metalu, wypolerowane nadwozie Razer BlackWidow X Chroma jest wytrzymałe, dzięki czemu będziesz cieszyć się znakomitą wydajnością nawet podczas najbardziej intensywnych sesji.