Mysz 3Dconnexion CadMouse Compact Wireless, USB-C [3DX-700118]

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 6143
  • Producent: 3DConnexion
  • Kod producenta: 4260016341474
  • Dostępność: Jest Jest  (8 szt.)
    Czas realizacji: 2-3 dni
  • szt.
  • Cena netto: 283,74 zł / szt. 349,00 zł / szt.

Kompaktowa mysz bezprzewodowa dla projektantów 3Dconnexion

3Dconnexion [3DX-700118]

Mysz CadMouse Compact Wireless, USB-C

 

3Dconnexion CadMouse Compact Wireless - kompaktowa mysz dla ekspertów CAD

Ta bezprzewodowa mysz dla specjalistów CAD wyróżnia się kompaktową i ergonomiczną konstrukcją. Stworzona została przede wszystkim z myślą o użytkownikach mobilnych (do zestawu producent dołącza nawet praktyczne, lekkie, niewielkich rozmiarów etui). Model wyposażony został m.in. w wysokiej jakości przyciski o żywotności 50 milionów kliknięć, dedykowany przycisk środkowy, kółko Smart Mouse Wheel 2 umożliwiające płynne przewijanie oraz przybliżanie i oddalanie obiektów w aplikacjach CAD, funkcję Quick Zoom (pomniejszanie i powiększanie projektu jednym kliknięciem) oraz w menu radialne, które zapewnia szybki dostęp do ulubionych komend i funkcji aplikacji. Więcej szczegółów przedstawiamy w dalszej części opisu.

 

Ergonomiczna i wygodna w transporcie (etui ochronne w zestawie)

Bezprzewodowa mysz 3Dconnexion CadMouse Compact Wireless to model stworzony w szczególności dla specjalistów CAD, którzy często pracują mobilnie. Jest nie tylko bardzo ergonomiczna, ale też wygodna w transporcie, przede wszystkim z uwagi na swoją kompaktową konstrukcję. Dodatkowe zabezpieczenie przed uszkodzeniem modelu podczas przemieszczania się z miejsca na miejsce zapewnia dołączone do zestawu lekkie etui o niewielkich rozmiarach, z zamknięciem w formie wygodnego suwaka.

 

Trzy wygodne metody połączenia z komputerem

Mysz CadMouse Compact Wireless może zostać połączona z komputerem użytkownika na aż trzy różne sposoby. Pierwszym z nich jest wykorzystanie uniwersalnego odbiornika USB, który pozwala również na podłączenie nawet pięciu innych bezprzewodowych produktów firmy 3Dconnexion. Drugi sposób to skorzystanie z energooszczędnej technologii Bluetooth 4.0. Trzeci sposób to podłączenie myszy za pomocą kabla USB-C (dodany do zestawu), co umożliwia jednocześnie ładowanie znajdującego się w niej akumulatora litowo-jonowego. Bez względu na metodę podłączenia, którą wybierze specjalista CAD, zawsze liczyć może on na wydajność i precyzję urządzenia.

Ślizgacze PTFE o specjalnie opracowanym kształcie

Czarna mysz CadMouse Compact Wireless marki 3Dconnexion wyposażona została w specjalnie ukształtowane ślizgacze PTFE. Ich celem jest zagwarantowanie optymalnej równowagi pomiędzy tarciem kinetycznym a tarciem statycznym. Warto wspomnieć też o tym, że ich kształt pozwala zniwelować niepożądane wibracje. Zastosowanie w modelu tych ślizgaczy PTFE sprawia, że użytkownik ma zapewniony wysoki poziom precyzji oraz zwiększony komfort pracy. 

QuickZoom, Smart Mouse Wheel 2, Top Button i inne przydatne rozwiązania

W kompaktowej myszy 3Dconnexion CadMouse Compact Wireless znalazł się dedykowany przycisk środkowy, a także inteligentne kółko przewijania. Warto wspomnieć również o niezwykle przydatnej funkcji QuickZoom, dzięki której specjalista CAD może sprawnie i precyzyjnie przybliżać i oddalać wybrane obiekty za pomocą jednego tylko kliknięcia. Co istotne, przycisk ten znajduje się pod kciukiem, a gdy użytkownik przytrzyma go dłużej, będzie miał możliwość bardzo dokładnego ustawienia stopnia powiększenia projektu. Uwagę zwracają również możliwości, jakie oferuje obecne w prezentowanej myszy kółko Smart Mouse Wheel 2. Potrafi ono bowiem nie tylko rozpoznać aktywną w danym momencie aplikację, ale również uruchomić najdogodniejszy w jej przypadku tryb przewijania. Kolejne bardzo wygodne rozwiązanie to przycisk Top Button. Używając go, specjalista CAD może szybko uruchomić menu radialne właściwe dla danej aplikacji i uzyskać dzięki temu dostęp do tych poleceń, które są w niej najczęściej używane. Co istotne, polecenia te mogą zostać aktywowane nie tylko przez kliknięcie, ale również przez wykonanie odpowiedniego gestu myszą. Wszystkie te wygodne rozwiązania użytkownik myszy 3Dconnexion CadMouse Compact Wireless ma stale w zasięgu ręki i może korzystać z nich w dowolnym praktycznie momencie, znacząco zwiększając tym samym wydajność swojej pracy nad projektem.

Czujnik optyczny 7200 dpi + częstotliwość próbkowania do 1000 Hz

W ergonomicznej myszy 3Dconnexion CadMouse Compact Wireless zastosowano wysokiej jakości czujnik optyczny o rozdzielczości 7200 dpi, który jest dodatkowo elementem energooszczędnym. Został skonstruowany w taki sposób, by precyzyjnie odwzorowywać ruchy przez wskaźnik myszy. Jeśli chodzi o adaptację częstotliwości próbkowania, w tym modelu wynosi ona 250 Hz w przypadku połączenia bezprzewodowego, natomiast po podłączeniu myszy kablem USB-C wartość ta wzrasta do 1000 Hz. 

Wydajny akumulator - do dwóch miesięcy na jednym ładowaniu

Bezprzewodowa mysz 3Dconnexion CadMouse Compact Wireless wyposażona jest w bardzo wydajny akumulator. Fakt, że na jednym ładowaniu może ona pracować przez nawet dwa miesiące (dotyczy ośmiu godzin pracy dziennie, pięć dni w tygodniu), docenią przede wszystkim mobilni specjaliści CAD, którzy nie będą zmuszeni do tego, by zbyt często uzupełniać sprzęt w energię, a zamiast tego skoncentrują się na wykonywanych w danym momencie zadaniach.

Sterownik 3DxWare - jeszcze większe możliwości dla urządzeń 3Dconnexion

Na zakończenie warto wspomnieć o sterowniku 3DxWare 10, który pozwala na dostosowanie działania kompaktowej myszy 3Dconnexion CadMouse Compact Wireless do własnych potrzeb i zoptymalizowanie jej tak, by w pracy z nią osiągać maksymalną wydajność. Co więcej, sterownik ten może zostać wykorzystany w tym samym celu również do innych urządzeń producenta. Jego niewątpliwą zaletą jest przy tym potężny, ale jednocześnie bardzo intuicyjny interfejs.


kod producenta: 3DX-700118